SDA / Bezplatné webináře / UX/UI designer

Prozkoumej svět UX/UI Designu a jeho kariérních příležitostí!

UX/UI Design je klíčovým faktorem při vytváření atraktivních a intuitivních uživatelských rozhraní. Připoj se k našemu bezplatnému webináři, kde ti přiblížíme principy UX/UI Designu a ukážeme ti, jak tyto dovednosti mohou otevřít cestu k zajímavým kariérním příležitostem.

Přihlásit se na webinář

Termíny a časy webinářů

 • datum
  03.06
  V kolik
  16:30
  typ
  webinář
  umístění
  dálkový
  zúčastni se close modal

  • datum
   04.06
   V kolik
   18:00
   typ
   webinář
   umístění
   dálkový
   zúčastni se close modal

   • datum
    12.06
    V kolik
    18:00
    typ
    webinář
    umístění
    dálkový
    zúčastni se close modal

    Co se na webináři dozvíš?

    1. Jak vypadá trh práce v oblasti IT?

     Během setkání se dozvíš, jak vypadá trh práce v oblasti IT v Česku a ve světě. Dozvíš se o výhodách vstupu do odvětví IT.

    2. Poznáš vybranou technologii

     Dozvíš se, co je to UX/UI a jak se stát juniorním UX/UI designerem.

    3. Program kurzu

     Zjistíš, co se v kurzu naučíš a seznámíš se s pracovními nástroji UX/UI designera. Dále se dozvíš o dostupných balíčcích kurzů a možnostech financování. Vyber si možnost, která ti nejvíce vyhovuje.

    Nevyhovuje ti termín živého webináře v pracovní den?
    Podívej se na záznam v sobotu ve 15:00 hod.

    Podívej se na záznam webináře UX/UI Design a zeptej se na cokoliv v chatu, na všechny otázky ti odpovíme po webináři do 24h.

    Během webináře se seznámíš s oborem UX/UI Design a zjistíš, proč je to nejlepší vstupní pozice do světa designu a digitálních nomádů. Těšit se můžeš na ukázkovou mini lekci, příklady v praxi a seznámíš se i s obsahem samotného kurzu.

    Záznam webináře probíhá přes platformu Clickmeeting a pro připojení ti dorazí odkaz do emailu. Pokud odkaz neobdržíš, zkontroluj si spam ve svém e-mailu.

    Zaregistruj se

    Proč si vybrat UX/UI?

    Uživatelský zážitek není náhoda. O ty nejlepší se stará designér UX/UI. Je to on, kdo sleduje cesty uživatele a plánuje je tak, aby reálně ovlivnil přinejmenším jeho nákupní rozhodnutí!

    Navrhování použitelných webových stránek a aplikací

    Štvou tě webové stránky a aplikace, na kterých nic nenajdeš? Můžeš to změnit. To je práce designéra UX/UI. Je to navrhování použitelných, uživatelsky přívětivých webových stránek a aplikací.

    Kreativita

    Práce designéra UX/UI je kreativní. Zejména UI Designer je zodpovědný za navrhování pěkných a funkčních rozhraní. Je na něm, aby rozhodl, jak barevně bude produkt vypadat.

    Práce s lidmi

    Práce UX/UI Designera je do značné míry spojena s prací s lidmi. Nejdříve je třeba zjistit, jak se uživatelé na webu pohybují, jaké jsou jejich bolestivé body. V první řadě jde o konverzaci. Výzkumník UX se z rozhovoru s uživatelem hodně dozví a teprve poté přistoupí k návrhu.

    Co mám vlastně navrhovat?

    Doslova všechno! Aplikace pro chytré telefony, webové stránky, rozhraní programů, obrazovky chytrých hodinek, aplikace pro chytré televize, aplikace pro auta! UX/UI je všude tam, kde je aplikace a kde je uživatel. Je to velmi široké odvětví, které se neustále vyvíjí.

    Lepší čas už nebude!

    Vstup do odvětví IT, měj klidný život a už nikdy žádné starosti s penězi.

    Přihlašuji se na webinář

    Věděl jsi, že…?

    LinkedIn považuje schopnosti UX/UI designera za jedny z 5 nejžádanějších na trhu.

    Podle společnosti Kinsta je důležitost uživatelské zkušenosti na webu významnější než kdykoli předtím. Pouze na základě špatné uživatelské zkušenosti 70 % zákazníků opustí danou webovou stránku a už se nevrátí.

    Díky všem potřebným teoretickým a praktickým dovednostem mohou designéři lépe než ostatní vytvářet vlastní značku. A to nikoliv díky informacím, které poskytují, ale díky způsobu, jakým jsou prezentovány.

    Při práci UX/UI designera uplatníš jak svoji kreativitu, tak cit pro psychologii a schopnost vžít se do běžného uživatele.

    Průměrný plat na pozici UX/UI designer je 59 583 Kč.

    Tvoje změna ve třech krocích

    Lepší čas už nebude!

    Pusť se do IT, žij v klidu a už nikdy se nestarej o peníze. Podívej se, jak Ti můžeme pomoct.

    Přihlásit se na webinář

    Podívej se na naše kurzy