Získej až 50 % slevu na vybrané kurzy ⭐

SDA / Bezplatné webináře / UX/UI designer

Prozkoumej svět UX/UI Designu a jeho kariérních příležitostí!

UX/UI Design je klíčovým faktorem při vytváření atraktivních a intuitivních uživatelských rozhraní. Připoj se k našemu bezplatnému webináři, kde ti přiblížíme principy UX/UI Designu a ukážeme ti, jak tyto dovednosti mohou otevřít cestu k zajímavým kariérním příležitostem.

Přihlásit se na webinář

Termíny a časy webinářů

Tato akce již skončila.

Co se na webináři dozvíš?

  1. Jak vypadá trh práce v oblasti IT?

    Během setkání se dozvíš, jak vypadá trh práce v oblasti IT v Česku a ve světě. Dozvíš se o výhodách vstupu do odvětví IT.

  2. Poznáš vybranou technologii

    Dozvíš se, co je to UX/UI a jak se stát juniorním UX/UI designerem.

  3. Program kurzu

    Zjistíš, co se v kurzu naučíš a seznámíš se s pracovními nástroji UX/UI designera. Dále se dozvíš o dostupných balíčcích kurzů a možnostech financování. Vyber si možnost, která ti nejvíce vyhovuje.

Proč si vybrat UX/UI?

Uživatelský zážitek není náhoda. O ty nejlepší se stará designér UX/UI. Je to on, kdo sleduje cesty uživatele a plánuje je tak, aby reálně ovlivnil přinejmenším jeho nákupní rozhodnutí!

Navrhování použitelných webových stránek a aplikací

Štvou tě webové stránky a aplikace, na kterých nic nenajdeš? Můžeš to změnit. To je práce designéra UX/UI. Je to navrhování použitelných, uživatelsky přívětivých webových stránek a aplikací.

Kreativita

Práce designéra UX/UI je kreativní. Zejména UI Designer je zodpovědný za navrhování pěkných a funkčních rozhraní. Je na něm, aby rozhodl, jak barevně bude produkt vypadat.

Práce s lidmi

Práce UX/UI Designera je do značné míry spojena s prací s lidmi. Nejdříve je třeba zjistit, jak se uživatelé na webu pohybují, jaké jsou jejich bolestivé body. V první řadě jde o konverzaci. Výzkumník UX se z rozhovoru s uživatelem hodně dozví a teprve poté přistoupí k návrhu.

Co mám vlastně navrhovat?

Doslova všechno! Aplikace pro chytré telefony, webové stránky, rozhraní programů, obrazovky chytrých hodinek, aplikace pro chytré televize, aplikace pro auta! UX/UI je všude tam, kde je aplikace a kde je uživatel. Je to velmi široké odvětví, které se neustále vyvíjí.

Lepší čas už nebude!

Vstup do odvětví IT, měj klidný život a už nikdy žádné starosti s penězi.

Přihlašuji se na webinář

Věděl jsi, že…?

LinkedIn považuje schopnosti UX/UI designera za jedny z 5 nejžádanějších na trhu.

Podle společnosti Kinsta je důležitost uživatelské zkušenosti na webu významnější než kdykoli předtím. Pouze na základě špatné uživatelské zkušenosti 70 % zákazníků opustí danou webovou stránku a už se nevrátí.

Díky všem potřebným teoretickým a praktickým dovednostem mohou designéři lépe než ostatní vytvářet vlastní značku. A to nikoliv díky informacím, které poskytují, ale díky způsobu, jakým jsou prezentovány.

Při práci UX/UI designera uplatníš jak svoji kreativitu, tak cit pro psychologii a schopnost vžít se do běžného uživatele.

Průměrný plat na pozici UX/UI designer je 59 583 Kč.

Tvoje změna ve třech krocích

Lepší čas už nebude!

Pusť se do IT, žij v klidu a už nikdy se nestarej o peníze. Podívej se, jak Ti můžeme pomoct.

Přihlásit se na webinář

Jaké jsou naše další kariérní cesty?