Informační povinnost

Jak nakládáme s Vašimi osobními údaji a jak nás můžete kontaktovat?

Váš správce osobních údajů je SDA Sp. z o.o., Al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia, Polsko, IČ DPH 5842741225.

Pokud máte jakékoli dotazy týkající se zpracování vašich osobních údajů a vašich práv, kontaktujte nás na adrese: [email protected]

JAKÝ JE ÚČEL A JAK DLOUHO SE ZPRACOVÁVAJÍ  VAŠE OSOBNÍ ÚDAJE?

Pokud máte zájem o účast na kurzu a pokud nám za tímto účelem poskytnete své osobní údaje (e-mail a telefonní číslo) prostřednictvím našeho interního formuláře nebo externího formuláře (např. Evenea, Facebook), a podniknete kroky vedoucí k uzavření dohody o účasti v kurzu, zpracování vašich osobních údajů bude sloužit pro průběh Vašeho řízení nebo náš oprávněný zájem. V takovém případě budeme zpracovávat Vaše osobní údaje, dokud neodvoláte souhlas nebo po dobu stanovenou příslušným zákonem, tj. Kvůli daňovým a účetním povinnostem.

Z marketingových důvodů Vaše osobní údaje budou zpracovávány na základě Vašeho dobrovolného souhlasu nebo na základě našeho oprávněného zájmu, dokud nezrušíte svůj souhlas nebo vyjadříte nesouhlas se zpracováním vašich údajů. Poskytnutí vašich osobních údajů a udělení souhlasu je dobrovolné. Díky tomu Vám budeme moci zasílat informace týkající se naší nabídky, pracovních nabídek, treninků nebo stáží, akcí, které pořádáme, a propagačních akcí, které jsme pro Vás připravili.

Pokud nás budete kontaktovat z jiných důvodů, než je účast na kurzu, zpracováme vaše údaje za účelem zodpovězení vaší otázky. Údaje budou zpracovávány pouze po dobu nezbytnou pro účely, pro které byly shromážděny.

KDO ZÍSKÁ VAŠE OSOBNÍ ÚDAJE ?

V zájmu zajištění nejvyššího standardu služeb mohou být Vaše osobní údaje poskytovány subjektům, které je zpracovávají naším jménem, ​​zejména poskytovatelům účetních, právních, marketingových nebo IT služeb. Poskytujeme také Vaše data ke zpracování subjektům patřícím do naší kapitálové skupiny, SDA Sp. z o.o., se sídlem v Gdyni (Polsko), která outsourcuje naše služby. Vaše osobní údaje nesdílíme s našimi obchodními partnery, pokud k tomu nedáte samostatný souhlas.

JAKÉ JSOU VAŠE PRÁVA TÝKAJÍCÍ SE ZPRACOVÁNÍ VAŠICH OSOBNÍCH ÚDAJŮ ?

Máte právo na:přístup k vašim datům,

upravu svých údajů,

odstranění vašich dat,

omezení zpracování vašich údajů,

namítky proti zpracování vašich údajů,

přesun svých dat,

odvolání souhlasu kdykoliv, pokud je Váš souhlas základem pro zpracování. Odnětí souhlasu nemá vliv na zpracování údajů, které jsme provedli před odstoupením.

Jste rovněž oprávněni podat stížnost předsedovi Úřadu pro ochranu osobních údajů, pokud se rozhodnete, že zpracování Vašich osobních údajů porušuje platné právo.

JAK NAŠE SLUŽBY PŘIZPŮSOBUJEME VAŠIM ZÁJMŮM  A PREFERENCÍM?

Osobní údaje, které nám poskytnete, jsou analyzovány našimi zaměstnanci s cílem představit nabídku, která bude přizpůsobena Vašim potřebám nebo aby odpovídala na Vaše otázky.

close modal
Tyto webové stránky používají soubory cookie.

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zjistěte více.

Ano, souhlasím