Získej 40 % slevu na všechny kurzy ⭐

SDA / Kariérní test

Zjisti, kam až tě tvoje odhodlání může dovést

Chceš od života něco nového, ale nevíš, jak začít? To nevadí! Jsme tu, abychom ti pomohli!

Připravili jsme pro tebe test, který prověří tvé silné stránky. Na jeho základě ti doporučíme, jaká technologie ti nejlépe vyhovuje. Na vyplnění testu budeš potřebovat přibližně 20 minut.

chci si udělat test

Využij zkušenosti, které již máš

Možná si ani neuvědomuješ, jak žádoucí jsou pro budoucí zaměstnavatele znalosti, které již máš. Jsi například učitel? Budeš se skvěle hodit pro vzdělávací projekty. Nebo možná pracuješ v bankovnictví? Poskytovatelé finančních aplikací o tebe budou bojovat dvojnásob! V oboru IT ocení také tvoje “soft skills”.

chci si udělat test

Jak se mám na test připravit?

Otázky se týkají tvých zájmů a vlastností. Nepotřebuješ žádné technické znalosti. Proto si jednoduše:

  1. Vyhraď pro sebe asi 20 minut.


  2. Pamatuj, že první myšlenka je ta nejlepší!


  3. U každé otázky označ pouze jednu odpověď.


Začni! Spustit test nyní

chci si udělat test

Tady SDA! Rádi tě poznáváme

Jsme mezinárodní IT vzdělávací společnost. Věříme, že štěstí je někdy třeba pomoci. Rádi kolem sebe vytváříme prostor, který nám umožňuje růst. Proto jsme si vybrali odvětví budoucnosti – IT. Učíme programování. Chceme našim studentům pomoci úspěšně naplnit jejich sny o práci, která jim umožní žít život, který je baví. Šíříme své štěstí dál! Jsme největší IT akademie v Evropě. Uslyšíte o nás například hned za hranicemi, na Slovensku, nebo tam, kde průměrná roční teplota přesahuje 19 stupňů nad nulou – v Albánii, ale i v Estonsku nebo Rumunsku.