Když ne teď, tak kdy? Nejlepší čas připojit se k IT je dnes, zjisti proč!

SDA / Kurzy

Podívej se na naše kurzy

V Software Development Academy věříme, že v IT může pracovat opravdu každý, pokud projeví zájem. Chceme ti pomoci dosáhnout profesních cílů a usnadnit změnu pracovního prostředí, proto jsme sestavili prakticky orientované kurzy, v nichž získáš pevnou půdu pod nohama i potřebné dovednosti.

Jak vypadá a probíhá náš kurz?

Naše kurzy jsou navrženy tak, aby byly srozumitelné a přístupné pro každého. To znamená, že není nutné mít žádné znalosti nebo předchozí zkušenosti v oblasti IT. Začínáme od základů a naučíme Tě úplně všechno!
Pravděpodobně máš své každodenní povinnosti – práci, rodinu nebo školu, proto naše kurzy vedeme v co nejpohodlnějším režimu. Můžeš si vybrat buď večerní kurzy od pondělí do čtvrtka od 18.00 do 21.00 hodin, anebo víkendové od soboty do neděle od 9.00 do 14.00 hodin.

filtr 0

filtr

žádné výsledky

Java

Java tvoří základ softwarů velkých společností, ale uplatňuje se i v nejmodernějších oblastech, jako je internet věcí. Díky kurzu získáš pevný základ pro zahájení kariéry na pozici Java vývojáře.

dozvědět se více
 • datum
  01.04
  režim
  víkendy
  umístění
  online
  hodin
  327 h
  cena
  od 6 833 Kč/měsíc

Data Science

Chceš získat nejatraktivnější job 21. století? V tomto kurzu se naučíš ovládat pokročilé techniky strojového učení a objevíš poklady skryté v obrovských datových souborech.

dozvědět se více
 • datum
  24.04
  režim
  večery
  umístění
  online
  hodin
  214 h
  cena
  od 5 916 Kč/měsíc

UX/UI Design

Ani ta nejlepší aplikace se neobejde bez atraktivního vzhledu a plynulého chodu. Zapiš se na kurz a staň se nepostradatelnou součástí týmu UX/UI designérů. Zvládni dovednosti, které ti zajistí budoucnost.

Dozvědět se víc
 • datum
  22.05
  režim
  večery
  umístění
  online
  hodin
  163h
  cena
  4 833 CZK

Software Tester

Automobilka Nissan musela kvůli závadě softwaru stáhnout z trhu přes milion aut! Chceš mít vliv na kvalitu softwaru? Staň se testerem a připoj se k našlapaným QA týmům.

dozvědět se více
 • datum
  29.05
  režim
  večery
  umístění
  online
  hodin
  116 h
  cena
  od 4 083 Kč/měsíc

JavaScript

Pokud to myslíš s vývojem frontendu vážně, bez znalostí JavaScriptu se neobejdeš. Vždyť patří mezi nejrychleji se rozvíjející programovací jazyky. Osvoj si základy a ponoř se do ekosystému JavaScriptu. Objev frameworky, knihovny a nástroje… O práci u libovolné IT společnosti nebudeš mít nouzi.

dozvědět se více

Máš zájem o nadcházející termín tohoto kurzu? Vyplň formulář a my se ti ozveme.

Python

Chceš budovat kariéru u technologických gigantů či ve startupech? Pak je Python programovacím jazykem právě pro tebe! Nauč se ho a pracuj na vylepšeních AI i strojového učení.

dozvědět se více

Máš zájem o nadcházející termín tohoto kurzu? Vyplň formulář a my se ti ozveme.