SDA / Kurzy

KURZY

Kurzy můžeš teď financovat úřadem práce!

Věříme, že v IT může pracovat opravdu každý. Vyber si kurz a nech si ho proplatit projektem “Jsem v kurzu”

Od nové kariéry už tě dělí jen pár kroků.

Chci si vybrat kurz

Proč studovat naše IT kurzy?

 

ČÍSLO 1

 

100% dálkově

Naše kurzy jsou vyučované 100% dálkově. Můžeš tedy studovat odkudkoliv a nemusíš se stresovat s dojížděním. Stačí ti pouze počítač a internet.

ČÍSLO 2

 

Bez předchozích zkušeností

Na našich kurzech nepotřebuješ žádné předchozí zkušenosti. Naše kurzy tě připraví od základů až na pokročilou úroveň.

ČÍSLO 3

 

Kariérní podpora

Naše akademie poskytuje možnost kariérní podporu po celou dobu studia i po něm. Pomůžeme ti s přípravou na úspěšný pracovní pohovor.

ČÍSLO 4

 

Komunita

Na našich kurzech vzniká skvělá komunita studentů, kteří se navzájem při kariérním rozvoji podporují.

Pro koho naše kurzy jsou?

Naše kurzy jsou otevřeny široké veřejnosti a všem, kdo si chce nastartovat svoji kariéru v IT a změnit život k lepšímu.

Jsi mezi nimi?

Pokud jsi zavítal/a sem na stránky naší akademie, pak jsi pravděpodobně mezi nimi. Už na nic nečekej a vyber si kurz, který tě zaujal. To, jaká bude tvoje budoucnost záleží na přítomném okamžiku.

Jsem mezi nimi

V jakém režimu probíhá výuka?

Víkendový režim

Můžeš si zvolit kurz ve víkendovém režimu a lekce tak absolvovat vždy v soboty a neděli v čase od 9:00 h do 14:00 h.
Časy jsou pouze orientační, přesný časový harmonogram obdržíš ke každému kurzu zvlášť.

stáhnout ukázkový rozvrh

Večerní režim

Můžeš si zvolit kurz ve večerním režimu a lekce tak absolvovat vždy od pondělí do čtvrtka ve večerních hodinách od 17:30 h do 21:30 h. Časy jsou pouze orientační, přesný časový harmonogram obdržíš ke každému kurzu zvlášť.

stáhnout ukázkový rozvrh

Aktuálně vypsané kurzy

filtr 0

filtr

žádné výsledky

Data Science

Chceš získat nejatraktivnější job 21. století? V tomto kurzu se naučíš ovládat pokročilé techniky strojového učení a objevíš poklady skryté v obrovských datových souborech.

dozvědět se více
 • datum
  29.06
  režim
  víkendy
  umístění
  dálkový
  hodin
  208 h
  cena
  42 500 CZK 85 000 CZK
  Nejnižší cena za posledních 30 dní je 42 500 CZK!

  Nejnižší cena za posledních 30 dní je 42 500 CZK!

  akce!

UX/UI Design

Ani ta nejlepší aplikace se neobejde bez atraktivního vzhledu a plynulého chodu. Zapiš se na kurz a staň se nepostradatelnou součástí týmu UX/UI designérů. Zvládni dovednosti, které ti zajistí budoucnost.

Dozvědět se víc
 • datum
  13.07
  režim
  víkendy
  umístění
  dálkový
  hodin
  176 h
  cena
  80 000 CZK

Software Tester

Automobilka Nissan musela kvůli závadě softwaru stáhnout z trhu přes milion aut! Chceš mít vliv na kvalitu softwaru? Staň se testerem a připoj se k našlapaným QA týmům.

dozvědět se více
 • datum
  13.07
  režim
  víkendy
  umístění
  dálkový
  hodin
  125 h
  cena
  30 000 CZK 60 000 CZK
  Nejnižší cena za posledních 30 dní je 30 000 CZK!

  Nejnižší cena za posledních 30 dní je 30 000 CZK!

  akce!
 • datum
  19.08
  režim
  večery
  umístění
  dálkový
  hodin
  125 h
  cena
  60 000 CZK

AI Engineer

Ponoř se do světa umělé inteligence a podílej se na procesu strojového učení. V průběhu kurzu budeš mít příležitost vytvářet AI modely od nuly a zároveň se budeš podílet na zlepšování těch stávajících.

dozvědět se více
 • datum
  22.07
  režim
  večery
  umístění
  dálkový
  hodin
  510 h
  cena
  60 000 CZK
 • datum
  24.08
  režim
  víkendy
  umístění
  dálkový
  hodin
  510 h
  cena
  60 000 CZK

Python

Chceš budovat kariéru u technologických gigantů či ve startupech? Pak je Python programovacím jazykem právě pro tebe! Nauč se ho a pracuj na vylepšeních AI i strojového učení.

dozvědět se více
 • datum
  12.08
  režim
  večery
  umístění
  dálkový
  hodin
  285 h
  cena
  85 000 CZK

Data Analyst

Rozvíjejte své schopnosti v analýze dat s naším komplexním kurzem Data Analyst. Od základních principů až po pokročilé techniky.

dozvědět se více
 • datum
  17.08
  režim
  víkendy
  umístění
  dálkový
  hodin
  364
  cena
  45 000 CZK

Jak víme, že učíme dobře?

Náš program jsme připravili v souladu s vlastní metodikou SDA v IT. Podívejte se, na čem je založen:

Teorie se vyrovná praxi

Pokud chceš být ve svém oboru nejlepší, musíš se učit od odborníků z praxe. Proto jsou našimi školiteli lidé, kteří v IT pracují každý den. Spolupracujeme s více než 1000 odborníky! To je velmi důležité, protože školitel je první člověk, který může potvrdit Tvé dovednosti, a dát Ti tak první doporučení pro budoucího zaměstnavatele.

Týmová práce

Chceme, aby Tě kurz co nejlépe připravil na to, co Tě čeká v novém zaměstnání. Abys mohl efektivně pracovat, musíš umět hledat řešení v týmu. Proto pracujeme ve skupinách složených z maximálně 20 osob. Školitel je rozdělí do menších týmů a společně pracujete na konkrétních úkolech.

Podpora při individuální práci

Dostaneš od nás originální materiály. Vytváří je tým téměř 100 IT specialistů na programování, testování, design a analýzu dat. Materiály neustále kontrolujeme a dohlížíme na jejich kvalitu. Je pro nás důležité, abychom Tě nasměrovali ke správnému řešení. Vše děláme tak, abychom efektivně využili Tvůj čas.

Sledování pokroku ve studiu

Udržení Tvé motivace studovat co nejlépe je naší nejvyšší prioritou. Proto pravidelně provádíme testy, které školiteli umožňují posoudit úroveň Tvých znalostí. Pokud se v kterékoli fázi vyskytne problém, okamžitě reagujeme a navrhujeme řešení, např. opakování konkrétních lekcí. Na samém konci kurzu absolvuješ zkoušku, která potvrdí Tvé nové znalosti.

Co o kurzech řekli naši absolventi?

S kurzem Software Tester jsem byla velmi spokojená. Materiály byly přehledné a dostupné, lektoři byli velmi ochotní, probrali s námi daná témata a měli i dobré připomínky z praxe. Nejvíce oceňuji výbornou komunikaci a organizaci v rámci celého týmu SDA.

Michaela Šimková Kurz Software Tester
Reviews stars

Kurz bol dobre zorganizovaný. Štúdium na diaľku mi vyhovovalo, keďže som si ho robil popri práci. Akadémia ma dobre uviedla do sveta IT a testovania. Získal som dobrý prehľad o teórii, technikách a nástrojoch, ktoré sa pri práci používajú. Po absolvovaní kurzu je človek pripravený získať aj medzinárodne uznávaný certifikát ISTQB. Školili nás skúsení lektori. Boli medzi nimi aj odborníci z RedHat a VUT Brno. Kurz ma zároveň pripravil aj na to, ako si nájsť prvú prácu v IT.

Dominik Doubek Kurz Software Tester
Reviews stars

Ráda se vzdělávám a zlepšuji své skills. Většinu času jako samouk. V případě pythonu jsem udělala výjimku a pod vedením odborníků, kteří mají praxi v oboru se mi podařilo své znalosti nabýt rychleji a rozsáhleji, než jsem vůbec původně plánovala. Kurzem však vzdělávání pouze začíná. Důležité je se dané problematice věnovat i v praxi. Zkoumat různé možnosti, dále se vzdělávat a zjišťovat další informace, což u někoho, koho to skutečně baví, není problém.

Kateřina Krátká Kurz Python
Reviews stars

Ještě v průběhu kurzu, před skončením, jsem byl schopný najít si práci jako programátor. Zaměstnanci SDA jsou vstřícní a milí a lektoři skvělí! Vřele doporučuji.

Martin Korduliak Kurz Software Tester
Reviews stars

SDA som objavila úplne náhodou, keď som uvažovala o profesijnej zmene. Z viacerých kurzov som si vybrala SW tester práve cez SDA nakoľko ponúkalo najviac hodín s lektormi a výučba prebiehala počas víkendu, čo bolo pre mňa dôležité. Kurz môžem len odporučiť.

Lucia Valková Kurz Software Tester
Reviews stars

O kurze software testera u SDA som sa dozvedel od môjho brata, ktorému prišla reklama na zmenu povolania. Následne som sa zapísal na webínar, kde som dostal detailnejšie informácie o tomto kurze, čo ma hneď oslovilo a zapísal som sa naň. Kurz je výborný obsiahli, spoznal som veľa nástrojov a techník, ktoré sa používajú na testovanie. Lektori sú skúsení testreri, ktorí majú reálnu prax v testovaní. Kurz ma nadchol a otvoril nové dvere možností za, čo som vďačný SDA a aj lektorom z kurzu.

Matúš Macove Kurz Software Tester
Reviews stars

U SDA jsem absolvoval první kurz JavaScriptu, HTML a CSS. Dostalo se mi vyčerpávající a ucelené informace s bohatým informačním zdrojováním do internetu i do vlastní knowledge base SDA. Velice oceňuji agilní přístup lektorů i projektové koordinátorky a úctyhodnou snahu poskytnout studentům maximální servis. Myslím že na trhu se vzděláváním v tomto oboru nemá SDA konkurenci.

Petr Strašík Kurz JavaScript
Reviews stars

S SDA som absolvoval kurz software tester, ktorý mi priblížil prácu testra, pracovné postupy a často používané nástroje. Kurz bol rozdelený na niekoľko častí a každá z nich bola vedená iným lektorom, ktorý vždy priniesol iný pohľad na vec, iný druh podania informácií takže to nebolo nikdy monotónne. Nechýbala ani motivácia študentov, rady a postupy, ktoré by mohli pomôcť kariérne. Na konci kurzu sme spojili sily a vyskúšali si prácu v tíme na záverečnom projekte. Celkovo bol kurz pre mňa veľkým prínosom a správnou investíciou do samého seba.

Richard Kolesár Kurz Software Tester
Reviews stars

Co potřebuješ ke studiu?

Pro studium kurzu potřebuješ silnou motivaci.

Silnou motivaci

Ke studiu našich kurzů budeš potřebovat především silnou motivaci a odhodlání pro změnu. Naše kurzy trvají několik měsíců a po celou dobu studia je potřeba, pro zajištění úspěchu, plnit všechna zadání na 100%.

Vlastní počítač

Naše kurzy probíhají 100% dálkově a veškerá práce probíhá na počítači, proto se bez vlastního zařízení a stabilního připojení k internetu neobejdeš.

Jak Získat Kariéru Snů a Zlepšit Platové Podmínky Bez Čekání na Léta Zkušeností

Angličtinu na úrovni B1/B2

Naše kurzy probíhají v českém a slovenském jazyce, ale studijní materiály a veškeré názvosloví je v angličtině. V IT světě je angličtina hlavním komunikačním jazykem a proto ze bez ní neobejdeš ani ve svém budoucím zaměstnání.

Máš otázky ohledně studia?

Napiš nám a my se s tebou do 48 h spojíme a vše s tebou probereme.