Podívej se na naše kurzy

V Software Development Academy věříme, že v IT může pracovat opravdu každý, pokud projeví zájem. Chceme ti pomoci dosáhnout profesních cílů a usnadnit změnu pracovního prostředí, proto jsme sestavili prakticky orientované kurzy, v nichž získáš pevnou půdu pod nohama i potřebné dovednosti.

Kromě toho Ti nabízíme individuální bezplatnou konzultaci v délce 30 minut! Cítíš, že IT svět je pro tebe jako stvořený, ale nevíš přesně, čemu by ses chtěl věnovat? Nevadí, pojďme to společně probrat! Nová kariéra je na dosah ruky, ale tvoje motivace a dosavadní zkušenosti představují základ pro volbu správného směru při změně profesní dráhy. Pomůžeme ti určit tu nejlepší. Zarezervuj si bezplatnou konzultaci!

Jak probíhají hodiny

Jak vypadá a probíhá náš kurz?

Naše kurzy jsou navrženy tak, aby byly srozumitelné a přístupné pro každého. To znamená, že není nutné mít žádné znalosti nebo předchozí zkušenosti v oblasti IT. Začínáme od základů a naučíme Tě úplně všechno!
Pravděpodobně máš své každodenní povinnosti – práci, rodinu nebo školu, proto naše kurzy vedeme v co nejpohodlnějším režimu. Můžeš si vybrat buď večerní kurzy od pondělí do čtvrtka od 18.00 do 21.00 hodin, anebo víkendové od soboty do neděle od 9.00 do 14.00 hodin.

filtr 0

filtr

žádné výsledky

UX/UI Design

Ani ta nejlepší aplikace se neobejde bez atraktivního vzhledu a plynulého chodu. Zapiš se na kurz a staň se nepostradatelnou součástí týmu UX/UI designérů. Zvládni dovednosti, které ti zajistí budoucnost.

Dozvědět se víc
 • datum
  01.10
  režim
  víkendy
  umístění
  online
  hodin
  163 h
  cena
  53 000 CZK

Java

Java tvoří základ softwarů velkých společností, ale uplatňuje se i v nejmodernějších oblastech, jako je internet věcí. Díky kurzu získáš pevný základ pro zahájení kariéry na pozici Java vývojáře.

dozvědět se více
 • datum
  10.10
  režim
  večery
  umístění
  online
  hodin
  327 h
  cena
  82 000 CZK

Python

Chceš budovat kariéru u technologických gigantů či ve startupech? Pak je Python programovacím jazykem právě pro tebe! Nauč se ho a pracuj na vylepšeních AI i strojového učení.

dozvědět se více
 • datum
  15.10
  režim
  víkendy
  umístění
  online
  hodin
  285 h
  cena
  71 000 CZK

Data Science

Chceš získat nejatraktivnější job 21. století? V tomto kurzu se naučíš ovládat pokročilé techniky strojového učení a objevíš poklady skryté v obrovských datových souborech.

dozvědět se více
 • datum
  22.10
  režim
  víkendy
  umístění
  online
  hodin
  214 h
  cena
  64 000 CZK

Software Tester

Automobilka Nissan musela kvůli závadě softwaru stáhnout z trhu přes milion aut! Chceš mít vliv na kvalitu softwaru? Staň se testerem a připoj se k našlapaným QA týmům.

dozvědět se více
 • datum
  05.11
  režim
  víkendy
  umístění
  online
  hodin
  116 h
  cena
  48 000 CZK

JavaScript

Pokud to myslíš s vývojem frontendu vážně, bez znalostí JavaScriptu se neobejdeš. Vždyť patří mezi nejrychleji se rozvíjející programovací jazyky. Osvoj si základy a ponoř se do ekosystému JavaScriptu. Objev frameworky, knihovny a nástroje… O práci u libovolné IT společnosti nebudeš mít nouzi.

Máš zájem o nadcházející termín tohoto kurzu? Vyplň formulář a my se ti ozveme.

Vyplň své údaje


  close modal