FINANCUJ KURZ S MPSV

MPSV za vás zaplatí 82% až 100% ceny kurzu do výše 50 000 Kč.

Je to tak!
Díky projektu “Jsem v kurzu” můžeš nyní studovat bez starostí ihned.
Projekt je dostupný komukoliv. Ať už podnikáte, pracujete, nebo studujete, úřad práce proplatí kurz zcela, nebo částečně.
Stačí si vybrat kurz a vyplnit přihlášku.

chci studovat o projektu

Jak to funguje?

 

Vyber si kurz, který chceš studovat, vyplň přihlášku do projektu pomocí datové schránky, nebo identity občana a přihlášku nám odešli.

 

Tvou přihlášku zkontrolujeme a následně odešleme ke schválení na úřad práce. který ji pečlivě posoudí.

 

Ve svém portálu MPSV najdeš stav přihlášky a podrobné informace o výši finanční podpory.Následně od nás obdržíš fakturu k zaplacení 18 % z částky kurzu.

 

Po dokončení kurzu informujeme úřad práce o tvém úspěšném dostudování a následně za tebe bude kurz dle stanovené částky úřadem doplacen.

Aktuální kurzy

filtr 0

filtr

žádné výsledky

JavaScript

Pokud to myslíš s vývojem frontendu vážně, bez znalostí JavaScriptu se neobejdeš. Vždyť patří mezi nejrychleji se rozvíjející programovací jazyky. Osvoj si základy a ponoř se do ekosystému JavaScriptu. Objev frameworky, knihovny a nástroje… O práci u libovolné IT společnosti nebudeš mít nouzi.

dozvědět se více
 • datum
  28.10
  režim
  víkendy
  umístění
  dálkový
  hodin
  280 h
  cena
  47 500 CZK 106 000 CZK
  akce!

Python

Chceš budovat kariéru u technologických gigantů či ve startupech? Pak je Python programovacím jazykem právě pro tebe! Nauč se ho a pracuj na vylepšeních AI i strojového učení.

dozvědět se více
 • datum
  21.10
  režim
  víkendy
  umístění
  dálkový
  hodin
  285 h
  cena
  47 500 CZK 106 000 CZK
  akce!

  close modal

  Chceš financovat kurz přes MPSV?

  Nechej nám své kontaktní údaje a my se s tebou do 48 h spojíme a vše s tebou do detailu probereme.

   Podmínky pro přihlášení do projektu

   Nabídka kurzů je dostupná komukoliv, kdo má zájem se vzdělávat, aby zlepšil své postavení na trhu práce. Můžete pracovat, podnikat, studovat, hledat práci, nebo být na rodičovské dovolené. Stačí, když si vyberete kurz a vyplníte do přihlášky vše potřebné. Úřad práce vám na kurz zcela nebo částečně přispěje. U každého kurzu vidíte, kolik z částky hradíme my a kolik vy. Více informací najdete v Často kladených otázkách a to včetně kontaktů na naše kolegy na pobočkách, pokud si i po přečtení nebudete něčím jisti. Doporučujeme Vám také si v klidu přečíst podmínky pro přihlášení a proplacení kurzu (viz Ke stažení).

   přečíst více