SDA / Kurzy / Data Analyst

Data Analyst kurz

Postav se do popředí analýzy velkých datových soborů

Předpokládá se, že do roku 2025 bude každý den vytvořeno 463 exabytů dat po celém světě.

zjisti, jak na to
 • datum
  17.08
  režim
  víkendy
  umístění
  dálkový
  hodin
  364
  cena
  45 000 CZK
  přihlásit se close modal

  Podívej se na podrobný program kurzu

  stáhnout PDF

  4 důvody proč si vybrat datovou analýzu

  ČÍSLO 1

   

  Přední linie technologického pokroku

  Datová analýza stojí na čele současného technologického pokroku. Prací v této oblasti se podílíte na vývoji a implementaci analytických metod a nástrojů, které mají potenciál transformovat mnoho aspektů našeho života a práce. Od zdravotnictví po vzdělávání, od automobilového průmyslu po finanční služby, datová analýza mění způsob, jakým pracujeme a interagujeme s technologií.

  ČÍSLO 2

   

  Řešení komplexních problémů

  Datová analýza vám dává možnost řešit některé z nejsložitějších a nejzajímavějších problémů současnosti. S pomocí pokročilých analytických technik můžete přispět k boji proti změně klimatu, zlepšovat diagnostiku a léčbu v medicíně, zvyšovat efektivitu výroby a řešit mnohé další globální výzvy. Práce v datové analýze vyžaduje kreativní myšlení a inovativní přístupy k problémům, což může být velmi uspokojující.

  ČÍSLO 3

   

  Vysoká poptávka a atraktivní odměny

  S rostoucím vlivem datové analýzy na různé průmyslové odvětví roste i poptávka po kvalifikovaných datových analyticích. Tato rostoucí poptávka znamená, že pozice v oblasti datové analýzy jsou dobře placené a nabízejí vynikající dlouhodobé kariérní vyhlídky. Experti v datové analýze jsou ceněni pro svou schopnost navrhovat, implementovat a spravovat analýzy a systémy, což jim otevírá dveře k příležitostem po celém světě.

  ČÍSLO 4

   

  Neustálé učení a profesní růst

  Obor datové analýzy je dynamický a neustále se vyvíjí, což znamená, že jako datový analytik budete neustále vyzýváni k učení nových dovedností a technologií. Toto neustálé učení nejenže udržuje vaši práci zajímavou, ale také zajišťuje, že zůstanete na špičce technologického vývoje. Profese v datové analýze nabízí jedinečnou příležitost pro osobní a profesní růst, jak se snažíte pochopit a využít nejnovější pokroky ve zpracování a analýze dat.

  Přijď si to vyzkoušet na nečisto.

  Bezplatné ukázkové DEMO lekce s lektorem tě vtáhnout do vyučujícího procesu celého kurzu a pomůžou ti zjistit, zda je tento směr v IT pro tebe to pravé.

  zúčastnit se demo lekce

  Podívej se na jednotlivé moduly kurzu

  V rámci kurzu je připravena kombinace samostudia a interaktivních sekcí s lektory, přičemž v rámci celého kurzu budeš pod lektorským vedením 111 hodin z celého kurzu. Studenti mohou očekávat pečlivě strukturovaný program, který klade důraz na individuální přístup a podporu od odborníků v dané oblasti.

  Připrav se na práci datového analytika

  Tento modul otevírá úvod do celého kurzu datové analýzy. Seznámíš se s oborem a možnostmi, které ti otevírá.

  Základy Datové Analýzy

  Tento modul představuje základní aspekty datové analýzy. Pokrývá vše od základní manipulace s daty v Excelu po pokročilé funkce, jako podmíněné formátování a vzorce pro čištění dat. Modul zahrnuje také úvod do vizualizace dat.

  Základy programování

  Základy programování v jazyce Python. Komplexní úvod do základních datových typů a struktur. Hlubší ponoření do funkcí, které zdůrazňuje jejich význam při tvorbě opakovaně použitelného a modulárního kódu.

  Nástroje a knihovny používané v datové analýze.

  Modul začíná sběrem dat pomocí Streamlitu, následuje průzkum Numpy pro numerické operace a Pandas pro manipulaci s daty. Pokračuje vizualizací dat pomocí Matplotlib a Seaborn a končí nástroji jako Streamlit, PowerBI.

  Co vše je zahrnuto v ceně kurzu?

  1. Kurz

   Kurz probíhá online přes platformu Zoom pod dohledem trenéra. Získáš veškeré potřebné znalosti pro úspěšnou kariéru AI inženýra.

  2. Přistup do studentské zóny

   Získáš přístup do Studentské zóny – místa, kde najdeš všechny organizační informace o tvém školení: informace o kurzu, přístup do virtuální učebny, rozvrh, informace o knihovně SDA a mnoho dalších.

  3. Studijní materiály

   Získáš přístup ke školicím materiálům. Patří mezi ně: Pracovní sešit, znalostní báze, videoškolení, přístup do knihovny SDA.

  4. Závěrečné Testy

   Testy ti poskytnou možnost sledovat svůj pokrok. Díky záverečným testům zjistíš, jak jsi si vedl/a v předchozím modulu.

  5. Výstupní projekt

   V rámci kurzu zrealizuješ praktické projekty, které si potom můžeš uložit do svého profesního portfólia.

  6. Potvrzení o absolvování kurzu

   Po absolvování kurzu získáš atestaci, která potvrzuje účast ve výuce [minimálně 60% docházka]. Obsahuje také informace o Software Development Academy jako organizátorovi.

  7. SDA certifikát

   Certifikát SDA potvrzuje tvoji účast v kurzu a získání kompetencí pro práci AI inženýra. Náš certifikát je široce uznáván mezi společnostmi z IT sektoru v Evropě.

  8. Balíček Kariéra v IT

   Budeš od nás cyklicky dostávat sadu tipů týkají se trhu práce a činností, které stojí za to dělat, aby byl pracovní proces úspěšný.

  45 000 CZK

  přihlas se nyní

  Jak financovat kurz?

  Jednorázová platba

  Nepotřebuješ splátky ani financování? Zvol si jednorázovou platbu. Pomocí tohoto formuláře můžeš vždy počítat s dodatečnou slevou.

  SDA splátky

  Nechceš kurz platit jednorázově, ale nechceš ani úvěr u banky? Nechej si od nás vypracovat splátkový kalendář.

  InBank

  Spočítej si půjčku s naší splátkovou kalkulačkou!

  • 0% navýšení

  • Splátky 3 – 12 měsíců

  • Bez poplatků

  • Půjč si až 150 000 Kč

   

  Úřad práce

  Nechej si kurzy proplatit projektem “Jsem v kurzu” až do výše 50 000 CZK.

  Přihlas se na bezplatný webinář

  Podívej se, co se v kurzu naučíš a jaké kariérní možnosti na tebe v tomto oboru čekají.

  filtr 0

  filtr

  žádné výsledky

  Data Analyst

  Rozvíjejte své schopnosti v analýze dat s naším komplexním kurzem Data Analyst. Od základních principů až po pokročilé techniky.

  zjistit více
  • datum
   24.06
   V kolik
   18:00
   typ
   webinář
   umístění
   dálkový
  • datum
   01.07
   V kolik
   18:00
   typ
   webinář
   umístění
   dálkový