Otestuj si to! Otestuj! Chraň svůj tým před chybným kódem!
Už tě nebaví být v práci monotónní a nedoceněný? Je čas uvolnit své superschopnosti a stát se testerem. Příjď na bezplatný webinář a dozvíš se, v čem spočívá práce testera.
Během setkání se dozvíš, jak vypadá trh práce v oblasti IT v Česku a ve světě. Dozvíš se o výhodách vstupu do odvětví IT.
Poznáš vybranou technologii
Dozvíš se, co je to Software testing a jak se stát juniorním testerem softwaru.
Programu kurzu
Zjistíš, co se v kurzu naučíš a seznámíš se s pracovními nástroji software testera. Dále se dozvíš o dostupných balíčcích kurzů a možnostech financování. Vyber si možnost, která ti nejvíce vyhovuje.
Proč si vybrat tester softwaru?
Výzvy každý den
Softwarový tester čelí každý den novým výzvám. Každý den řeší hádanky, které nový software skrývá.
Chytání chyb
Úkolem testera je zachytit chyby v softwaru. Díky tobě nebude mít firma problémy s vadným softwarem a vyhne se nespokojeným zákazníkům a špatné pověsti. Jsi superhrdina, který zachraňuje společnost.
Kreativní práce
Kreativita je při práci testera softwaru nutností. Vystupuj ze zajetých kolejí, přemýšlej nestandardně, testuj a vydělávej na chybách druhých.
Snadný vstup do světa IT
Mnoho lidí si myslí, že cesta softwarového testera je snadným vstupem do světa IT. Není potřeba dlouholetá praxe, znalost mnoha různých technologií.
Lepší čas už nebude!
Vstup do odvětví IT, měj klidný život a už nikdy žádné starosti s penězi.
Nerozpoznané chyby v softwaru mohou firmy stát miliony? Nemluvě o ztrátě reputace, která je k nezaplacení.
Uchazeči o zaměstnání nemusí mít žádné vysokoškolské vzdělání, většina softwarových testerů je vyškolena při práci. Softwarové společnosti totiž často dávají přednost tomu, aby zaměstnaly někoho, kdo je otevřený učit se novým testovacím postupům specifickým pro jejich software.
Vyhlídky na růst pracovních míst naznačují příznivou jistotu zaměstnání. V éře informačních technologií bude po vývoji softwaru pro mobilní zařízení, cloud computing a řízení podniků ještě mnoho let vysoká poptávka a součástí této poptávky bude i potřeba testování kvality.
Testeři nejen testují, ale také rozumí procesu vývoje a obchodním cílům daného softwaru. Jsou schopni zaujmout k softwaru komplexní přístup, aby se ujistili, že funguje tak, jak má. Software testeři jsou také označováni jako “inženýři pro zajištění kvality”, protože se od nich vyžaduje, aby se zaměřili na všechny aspekty procesu vývoje.
Nástupní plat junior software testera se pohybuje kolem 40 000 kč. Senior tester a automatizační tester bere až 80 000 Kč.
Tvoje změna ve třech krocích
Lepší čas už nebude!
Pusť se do IT, žij v klidu a už nikdy se nestarej o peníze. Podívej se, jak Ti můžeme pomoct.