>>kurzy se 40% slevou!<<

Bezplatný webinář – Software tester

Staňte se IT superhrdinou! Odhaluj chyby ostatních.

Máš už dost monotónnosti a pocitu, že Tě v práci nedoceňují? Je čas uvolnit své superschopnosti a stát se testerem.

Software Tester je zodpovědný za ověřování správného fungování softwaru nebo systému a provádění funkčních testů. Pomocí manuálního testování softwarových aplikací zajišťuje, aby kvalita produktu odpovídala očekáváním všech. Výsledkem práce testera je odstranění chyb, a tím i frustrace koncových uživatelů.
Zúčastni se bezplatného webináře a seznam se s námi online.

Chci to udělat
 • datum
  18.08
  V kolik
  18:00
  typ
  webinář
  umístění
  online
  zúčastni se close modal  • datum
   29.08
   V kolik
   18:00
   typ
   webinář
   umístění
   online
   zúčastni se close modal   • datum
    06.09
    V kolik
    18:00
    typ
    webinář
    umístění
    online
    zúčastni se close modal    Věděl jsi, že…?

    1. Nerozpoznané chyby v softwaru mohou firmy stát miliony? Nemluvě o ztrátě reputace, která je k nezaplacení.

    2. Uchazeči o zaměstnání nemusí mít žádné vysokoškolské vzdělání, většina softwarových testerů je vyškolena při práci. Softwarové společnosti totiž často dávají přednost tomu, aby zaměstnaly někoho, kdo je otevřený učit se novým testovacím postupům specifickým pro jejich software.

    3. Vyhlídky na růst pracovních míst naznačují příznivou jistotu zaměstnání. V éře informačních technologií bude po vývoji softwaru pro mobilní zařízení, cloud computing a řízení podniků ještě mnoho let vysoká poptávka a součástí této poptávky bude i potřeba testování kvality.

    4. Testeři nejen testují, ale také rozumí procesu vývoje a obchodním cílům daného softwaru. Jsou schopni zaujmout k softwaru komplexní přístup, aby se ujistili, že funguje tak, jak má. Software testeři jsou také označováni jako “inženýři pro zajištění kvality”, protože se od nich vyžaduje, aby se zaměřili na všechny aspekty procesu vývoje.

    5. Nástupní plat junior software testera se pohybuje kolem 40 000 kč. Senior tester a automatizační tester bere až  80 000 Kč.

    Proč je Software tester pro Tebe to pravé?

    Pravděpodobně se ptáš sám sebe – jsem si jistý, že je to správná volba? Stojí testování softwaru za to, abych se mu věnoval? Odpověď je jednoduchá. Rozhodně ano. Pokud však potřebuješ pádné argumenty, pojďme se podívat na fakta.

    Tester čelí každý den novým výzvám. Řešení hádanek je pro něj každodenní rutinou. Adrenalin? Ten ho vzrušuje nejvíc. Pokud tě monotónnost a opakující se činnosti otravují, uvolni své superschopnosti a pusť se do práce.

    Bez testerů, kteří odhalují chyby v softwaru, by mnoho společností trpělo nejen špatnou pověstí, ale také nespokojenými zákazníky. Nehledě na finanční ztrátu, kterou s sebou chyby nesou.

    Máš kreativní mysl a chceš ji efektivně využít? Perfektní! Kreativita je pro práci testera softwaru nutností. Vycházej z vlastních představ, testuj a vydělávej na chybách druhých.

    Pokud chceš dobře vydělávat a mít široké možnosti rozvoje, neváhej – práce testera softwaru je pro tebe ta pravá. Náboráři neustále hledají efektivní testery a trh práce roste obrovským tempem.

    Lepší čas už nebude!

    Pusť se do IT, žij v klidu a už nikdy se nestarej o peníze. Podívej se, jak Ti můžeme pomoct.

    Přihlásit se na webinář

    Co se na webináři dozvíš?

    Proč bys měl uvažovat o změně kariéry

    Víme, že změna je spojena se strachem a úzkostí. Ale stát na místě je ještě horší. Zjisti, jak můžeš udělat první krok a dát si šanci na lepší budoucnost. Důvěřuje nám již více než 15 000 lidí, kteří s námi změnili svou kariéru.

    Jak udělat první krok ještě dnes

    Už nemusíš čekat. Seznam se s příběhy lidí, kteří se rozhodli pro změnu, přestože měli stejně jako Ty mnoho obav. Vezmi věci do svých rukou ještě dnes.

    Jak získat svou vysněnou práci

    Ukážeme Ti cesty, jak se během několika měsíců dostat profesně úplně jinam než dnes. Navíc Ti dáme nástroje, jak zjistit, jaké jsou Tvoje silné stránky, a jak je využít při procházení nabídek práce.

    Nechci už déle čekat!

    Klid! Dokážeš víc, než si myslíš. Naučíme Tě JavaScript od začátku s využitím zkušeností, které již máš. To je náš tajný recept na úspěch!

    Přihlásit se na webinář

    Jaké jsou naše další kariérní cesty?