>>kurzy se 40% slevou!<<

Informační webinář – Python

Vyberte si Python a seznamte se s velkými hráči!

Python je obecně považován za jeden z nejjednodušších programovacích jazyků pro začátečníky.

Finanční instituce, univerzity, technologické startupy, vládní agentury a dokonce i globální giganti. Ti všichni používají Python při své každodenní práci. Podle TIOBE je navíc od října 2021 nejoblíbenějším jazykem na trhu IT.
Zúčastni se bezplatného webináře a seznam se s námi online.

 

Přihlásit se na webinář
 • datum
  25.08
  V kolik
  18:00
  typ
  webinář
  umístění
  online
  zúčastni se close modal  • datum
   12.09
   V kolik
   18:00
   typ
   webinář
   umístění
   online
   zúčastni se close modal   Věděl jsi, že…?

   1. Možná tě to překvapí, ale Python není pojmenován podle slavného hada, ale podle populárního televizního seriálu ze 70. let “Monty Pythonův létající cirkus”.

   2. Python je jedním z mála programovacích jazyků, které byly označeny jako oficiální jazyk Google. Python se stal jedním z oficiálních programovacích jazyků společnosti Google díky své efektivitě. Byl pro ně výhodný, protože je jednoduchý na používání, a to i na rozsáhlých projektech. Dokonce i YouTube využívá programování v jazyce Python.

   3. Mnoho lidí tvrdí, že Python je jednoduchý jazyk. Základním důvodem tohoto tvrzení je, že Python je podobnější angličtině než jiné programovací jazyky. Je jednoduché zjistit, čeho každý řádek kódu dosahuje. Vše je jednoduché a přímočaré.

   4. Python je univerzální programovací jazyk. Ve skutečnosti jej lze použít v široké škále kódovacích scénářů, jako je vývoj webových stránek, umělá inteligence, strojové učení, datová analytika, internet věcí a mnoho dalších.

   5. Půměrný plat python programátora se pohybuje zhruba kolem 56 000 korun měsíčně. Zkušenější programátor si přijde až na 70 000 kč!

   Proč je Python pro Tebe to pravé?

   Pravděpodobně se ptáš sám sebe – jsem si jistý, že je to správná volba? Stojí data science za to, abych se jí věnoval? Odpověď je jednoduchá. Rozhodně ano. Pokud však potřebuješ pádné argumenty, pojďme se podívat na fakta.

   Pokud preferuješ hladký průběh věcí, je Python rozhodně jazykem pro Tebe. Je považován za nejjednodušší programovací jazyk a doporučuje se začátečníkům. Naučíš se v něm rychle programovat a získáš příliv motivace a energie pro další vývoj.

   Chceš, aby tvá práce měla smysl? Zajímá tě rozvoj a víš, že ve své kariéře nezůstaneš stát na místě? Python je skvělým výchozím bodem. Pracují na něm velké společnosti po celém světě a každý den mění běh událostí. Facebook, Netflix, IBM, NASA a mnoho dalších. To může být i Tvoje realita.

   Python má obrovskou a silně podporující komunitu. Je to dáno tím, že se jedná o jeden z nejstarších programovacích jazyků. Díky tolika pomocníkům zvenčí se budeš cítit jistěji už na začátku a najdeš odpověď na každou otázku, která tě trápí.

   Pokud se nerad uzavíráš do strnulých rámců, Python je jazyk pro Tebe. Je nesmírně flexibilní a vždy Ti umožní zkoušet nové věci. Tento aspekt svobody jednání Python rozhodně odlišuje od ostatních programovacích jazyků.

   Lepší čas už nebude!

   Pusť se do IT, žij v klidu a už nikdy se nestarej o peníze. Podívej se, jak Ti můžeme pomoct.

   Přihlásit se na webinář

   Co se na webináři dozvíš?

   Proč bys měl uvažovat o změně kariéry

   Víme, že změna je spojena se strachem a úzkostí. Ale stát na místě je ještě horší. Zjisti, jak můžeš udělat první krok a dát si šanci na lepší budoucnost. Důvěřuje nám již více než 15 000 lidí, kteří s námi změnili svou kariéru.

   Jak udělat první krok ještě dnes

   Už nemusíš čekat. Seznam se s příběhy lidí, kteří se rozhodli pro změnu, přestože měli stejně jako Ty mnoho obav. Vezmi věci do svých rukou ještě dnes.

   Jak získat svou vysněnou práci

   Ukážeme Ti cesty, jak se během několika měsíců dostat profesně úplně jinam než dnes. Navíc Ti dáme nástroje, jak zjistit, jaké jsou Tvoje silné stránky, a jak je využít při procházení nabídek práce.

   Nechci už déle čekat!

   Klid! Dokážeš víc, než si myslíš. Naučíme Tě JavaScript od začátku s využitím zkušeností, které již máš. To je náš tajný recept na úspěch!

   Přihlásit se na webinář

   Jaké jsou naše další kariérní cesty?