SDA / Bezplatné webináře / python

Nemusíš být ve Zmijozelu, aby ses dozvěděl něco o hadí řeči.

Přihlas se na bezplatný webinář a zjisti, jestli je Python pro tebe to pravé!

Python je programovací jazyk, který je považován za nejlepší programovací jazyk pro začátečníky a nyní můžeš tento kurz financovat přes úřad práce.

Přihlásit se na bezplatný webinář

Termíny a časy webinářů

 • datum
  06.12
  V kolik
  18:00
  typ
  webinář
  umístění
  dálkový
  zúčastni se close modal

  • datum
   19.12
   V kolik
   18:00
   typ
   webinář
   umístění
   dálkový
   zúčastni se close modal

   Co se na webináři dozvíš?

   1. Jak vypadá trh práce v oblasti IT?

    Během setkání se dozvíš, jak vypadá trh práce v oblasti IT v Česku a ve světě. Dozvíš se o výhodách vstupu do odvětví IT.

   2. Poznáš vybranou technologii

    Dozvíš se, co je to front-end a jak se stát juniorním vývojářem v jazyce Python.

   3. Program kurzu

    Zjistíš, co se v kurzu naučíš a seznámíš se s pracovními nástroji Python Developera. Dále se dozvíš o dostupných balíčcích kurzů a možnostech financování. Vyber si možnost, která ti nejvíce vyhovuje.

   Proč si vybrat Python?

   Nejjednodušší programovací jazyk

   Python je považován za jeden z nejjednodušších programovacích jazyků. Doporučuje se zejména lidem, kteří v IT dělají první krůčky. Rychle se tak naučíš programovat a získáš motivaci k dalšímu učení.

   Flexibilita

   Python je mimořádně flexibilní jazyk. Umožňuje zkoušení nových věcí každou chvíli. Nemusíš se držet pevného rámce jako u jiných programovacích jazyků. Díky tomu je snazší se jej naučit a používat v různých situacích.

   Čistota kódu

   Jazyk Python byl vyvinut tak, aby byl psaný kód čistý a přehledný. To umožňuje programátorovi rychle zkontrolovat strukturu kódu a porozumět mu.

   Otevřený trh práce

   Trh práce je pro tebe otevřený. Python používají společnosti jako Facebook, Netflix nebo NASA! Tento jazyk používá opravdu hodně společností. Najít si práci nemusí být vůbec těžké. Na začátku své kariéry si můžeš vydělat až 45 000 Kč.

   Lepší čas už nebude!

   Vstup do odvětví IT, měj klidný život a už nikdy žádné starosti s penězi.

   Přihlašuji se na webinář

   Věděl jsi, že…?

   Možná tě to překvapí, ale Python není pojmenován podle slavného hada, ale podle populárního televizního seriálu ze 70. let “Monty Pythonův létající cirkus”.

   Python je jedním z mála programovacích jazyků, které byly označeny jako oficiální jazyk Google. Python se stal jedním z oficiálních programovacích jazyků společnosti Google díky své efektivitě. Byl pro ně výhodný, protože je jednoduchý na používání, a to i na rozsáhlých projektech. Dokonce i YouTube využívá programování v jazyce Python.

   Mnoho lidí tvrdí, že Python je jednoduchý jazyk. Základním důvodem tohoto tvrzení je, že Python je podobnější angličtině než jiné programovací jazyky. Je jednoduché zjistit, čeho každý řádek kódu dosahuje. Vše je jednoduché a přímočaré.

   Python je univerzální programovací jazyk. Ve skutečnosti jej lze použít v široké škále kódovacích scénářů, jako je vývoj webových stránek, umělá inteligence, strojové učení, datová analytika, internet věcí a mnoho dalších.

   Půměrný plat python programátora se pohybuje zhruba kolem 56 000 korun měsíčně. Zkušenější programátor si přijde až na 70 000 kč!

   Tvoje změna ve třech krocích

   Uklidni se – už to máš v sobě.

   Bojíš se, že to nezvládneš a že testování je pro tebe černá magie? Uklidni se. Víš víc, než si myslíš. Naučíme tě vše od základů a využijeme přitom zkušenosti, které už máš. To je náš tajný recept na úspěch.

   Přihlásit se na webinář

   Jaké jsou naše další kariérní cesty?