SDA / Bezplatné webináře / python

python

Seznam se s kariérními možnostmi ve světě vývoje.

Python je skvělým vstupem do světa programování, ať už jsi začátečník nebo zkušený vývojář. Na tomto bezplatném webináři se dozvíš, jak Python otevírá dveře k širokým možnostem v oblasti softwarového vývoje.

Přihlásit se na bezplatný webinář

Termíny a časy webinářů

 • datum
  29.05
  V kolik
  18:00
  typ
  webinář
  umístění
  dálkový
  zúčastni se close modal

  Nevyhovuje ti termín živého webináře v pracovní den?
  Podívej se na záznam v sobotu ve 14:00 hod.

  Podívej se na záznam webináře Python a zeptej se na cokoliv v chatu, na všechny otázky ti odpovíme po webináři do 24h.

  Během webináře se seznámíš s oborem Python a zjistíš, proč je to nejlepší programovací jazyk pro začátečníky. Těšit se můžeš na ukázkovou mini lekci, příklady v praxi a seznámíš se i s obsahem samotného kurzu.

  Záznam webináře probíhá přes platformu Clickmeeting a pro připojení ti dorazí odkaz do emailu. Pokud odkaz neobdržíš, zkontroluj si spam ve svém e-mailu.

  Zaregistruj se

  Co se na webináři dozvíš?

  1. Jak vypadá trh práce v oblasti IT?

   Během setkání se dozvíš, jak vypadá trh práce v oblasti IT v Česku a ve světě. Dozvíš se o výhodách vstupu do odvětví IT.

  2. Poznáš vybranou technologii

   Dozvíš se, co je to front-end a jak se stát juniorním vývojářem v jazyce Python.

  3. Program kurzu

   Zjistíš, co se v kurzu naučíš a seznámíš se s pracovními nástroji Python Developera. Dále se dozvíš o dostupných balíčcích kurzů a možnostech financování. Vyber si možnost, která ti nejvíce vyhovuje.

  Proč si vybrat Python?

  Nejjednodušší programovací jazyk

  Python je považován za jeden z nejjednodušších programovacích jazyků. Doporučuje se zejména lidem, kteří v IT dělají první krůčky. Rychle se tak naučíš programovat a získáš motivaci k dalšímu učení.

  Flexibilita

  Python je mimořádně flexibilní jazyk. Umožňuje zkoušení nových věcí každou chvíli. Nemusíš se držet pevného rámce jako u jiných programovacích jazyků. Díky tomu je snazší se jej naučit a používat v různých situacích.

  Čistota kódu

  Jazyk Python byl vyvinut tak, aby byl psaný kód čistý a přehledný. To umožňuje programátorovi rychle zkontrolovat strukturu kódu a porozumět mu.

  Otevřený trh práce

  Trh práce je pro tebe otevřený. Python používají společnosti jako Facebook, Netflix nebo NASA! Tento jazyk používá opravdu hodně společností. Najít si práci nemusí být vůbec těžké. Na začátku své kariéry si můžeš vydělat až 45 000 Kč.

  Lepší čas už nebude!

  Vstup do odvětví IT, měj klidný život a už nikdy žádné starosti s penězi.

  Přihlašuji se na webinář

  Věděl jsi, že…?

  Možná tě to překvapí, ale Python není pojmenován podle slavného hada, ale podle populárního televizního seriálu ze 70. let “Monty Pythonův létající cirkus”.

  Python je jedním z mála programovacích jazyků, které byly označeny jako oficiální jazyk Google. Python se stal jedním z oficiálních programovacích jazyků společnosti Google díky své efektivitě. Byl pro ně výhodný, protože je jednoduchý na používání, a to i na rozsáhlých projektech. Dokonce i YouTube využívá programování v jazyce Python.

  Mnoho lidí tvrdí, že Python je jednoduchý jazyk. Základním důvodem tohoto tvrzení je, že Python je podobnější angličtině než jiné programovací jazyky. Je jednoduché zjistit, čeho každý řádek kódu dosahuje. Vše je jednoduché a přímočaré.

  Python je univerzální programovací jazyk. Ve skutečnosti jej lze použít v široké škále kódovacích scénářů, jako je vývoj webových stránek, umělá inteligence, strojové učení, datová analytika, internet věcí a mnoho dalších.

  Půměrný plat python programátora se pohybuje zhruba kolem 56 000 korun měsíčně. Zkušenější programátor si přijde až na 70 000 kč!

  Tvoje změna ve třech krocích

  Uklidni se – už to máš v sobě.

  Bojíš se, že to nezvládneš a že testování je pro tebe černá magie? Uklidni se. Víš víc, než si myslíš. Naučíme tě vše od základů a využijeme přitom zkušenosti, které už máš. To je náš tajný recept na úspěch.

  Přihlásit se na webinář

  Podívej se na naše kurzy