🤩  Podzim je nejlepší čas na studium, využij 50 % slevu ! 🤩

SDA / Bezplatné webináře / data science

Vsaď na data!

Vyber si nejvíc sexy profesi 21. století a žij si život podle svých představ!

Zúčastni se bezplatného webináře a zjisti, zda je datová věda pro tebe!

Chci vědět víc

Termíny a časy webinářů

 • datum
  09.10
  V kolik
  18:00
  typ
  webinář
  umístění
  dálkový
  zúčastni se close modal

  • datum
   16.10
   V kolik
   18:00
   typ
   webinář
   umístění
   dálkový
   zúčastni se close modal

    close modal

    Co se na webináři dozvíš?

    1. Jak vypadá trh práce v oblasti IT?

     Během setkání se dozvíš, jak vypadá trh práce v oblasti IT v Česku a ve světě. Dozvíš se o výhodách vstupu do odvětví IT.

    2. Poznáš vybranou technologii

     Dozvíš se, co je to Data science a jak se stát juniorním datovým vědcem.

    3. Programu kurzu

     Zjistíš, co se v kurzu naučíš a seznámíš se s pracovními nástroji datového vědce. Dále se dozvíš o dostupných balíčcích kurzů a možnostech financování. Vyber si možnost, která ti nejvíce vyhovuje.

    Je datová věda pro tebe?

    Baví Tě analyzovat data?

    Práce datového vědce zahrnuje především analýzu dat. Tato osoba mění data na konkrétní informace. Díky tomu je schopen předvídat, ale také doporučovat realizaci vhodných opatření a postupů.

    Hovoříš rád s lidmi?

    To je skvělé! V této práci jsou komunikační dovednosti velmi důležité. Pokud dokážeš manévrovat s argumenty a vždy najdeš způsob, jak ukázat svou vizi – povede se ti výborně!

    Rád řešíš hádanky?

    Pokud ano, tak skvěle! Datový vědec při své práci řeší spoustu hádanek. Často hledá správná, optimální řešení pro svůj podnik. Data jsou klíčové informace a je to právě datový vědec, kdo je interpretuje.

    Máš tendenci klást zdánlivě hloupé otázky?

    Vše nasvědčuje tomu, že Data Science je směr, ve kterém se nakonec budeš cítit jako ryba ve vodě! V této práci jsou otázky nezbytným předpokladem. Hledej lidi, kteří se od tebe liší, a mluv s nimi o svých nápadech. Nechej svou mysl bloudit. V šílenství je metoda.

    Lepší čas už nebude!

    Vstup do odvětví IT, měj klidný život a už nikdy žádné starosti s penězi.

    Přihlašuji se na webinář

    Věděl jsi, že…?

    Datová věda je kombinací informatiky, matematiky, statistiky a odborných znalostí v dané oblasti. Objem dat na celém světě roste astronomickým tempem. Jen objem dat vytvořených za poslední dva roky je větší než objem všech dat vytvořených předtím.

    Město Chicago použilo metodu R k předvídání, které restaurace se při hygienických kontrolách pravděpodobně dopustí porušení předpisů, a to na základě faktorů, jako je doba od poslední kontroly, počet stížností na hygienu v okolí a typ kontrolovaného zařízení. Upřednostněním těchto provozoven pro kontrolu se jim podařilo odhalit porušovatele předpisů v průměru o týden dříve.

    V roce 2021 počet nabídek práce v oblasti datové vědy převýšil počet lidí, kteří takovou práci hledají, v poměru 3:1.

    Data Science nyní řídí více než 90 % výdajů velkých společností na digitální marketing v systémech Adwords, Facebook a Amazon. Agentury jako NeuralEdge (Adwords) a Adverio (Amazon Ads) využívají Data Science k výpočtu optimálních nabídek reklam.

    Půměrný plat datového vědce se pohybuje zhruba kolem 65 000 korun měsíčně. Mzda seniorního datového vědce pak dosáhne až na parádních 120 000 korun českých!

    Tvoje změna ve třech krocích

    Uklidni se – už to máš v sobě.

    Máš strach, že to nezvládneš a Data Science je pro tebe černá magie? Buď v klidu. Umíš toho víc, než si myslíš. Naučíme tě všechno od základů, s využitím zkušeností, které už máš. To je náš tajný recept na úspěch.

    Přihlásit se na webinář

    Jaké jsou naše další kariérní cesty?