>>kurzy se 40% slevou!<<

Data Science webinář – zdarma

Vsaď na data! Vyber si nejvíc sexy povolání 21. století .

Datová věda vstupuje do našich životů a zažívá skutečný boom.

Rychlost, s jakou data vznikají, a možnost jejich využití v různých odvětvích, jako je finančnictví, pojišťovnictví, medicína nebo IT, znamená, že poptávka po lidech, kteří dokáží tyto informace spravovat, zpracovávat a optimalizovat, se jen tak nezmění.
Zúčastni se bezplatného webináře a seznam se s námi online.

Přihlásit se na webinář

Tato akce již skončila.

Vyplň své údaje  close modal

  Věděl jsi, že…?

  1. Datová věda je kombinací informatiky, matematiky, statistiky a odborných znalostí v dané oblasti. Objem dat na celém světě roste astronomickým tempem. Jen objem dat vytvořených za poslední dva roky je větší než objem všech dat vytvořených předtím.

  2. Město Chicago použilo metodu R k předvídání, které restaurace se při hygienických kontrolách pravděpodobně dopustí porušení předpisů, a to na základě faktorů, jako je doba od poslední kontroly, počet stížností na hygienu v okolí a typ kontrolovaného zařízení. Upřednostněním těchto provozoven pro kontrolu se jim podařilo odhalit porušovatele předpisů v průměru o týden dříve.

  3. V roce 2021 počet nabídek práce v oblasti datové vědy převýšil počet lidí, kteří takovou práci hledají, v poměru 3:1.

  4. Data Science nyní řídí více než 90 % výdajů velkých společností na digitální marketing v systémech Adwords, Facebook a Amazon. Agentury jako NeuralEdge (Adwords) a Adverio (Amazon Ads) využívají Data Science k výpočtu optimálních nabídek reklam.

  5. Půměrný plat datového vědce se pohybuje zhruba kolem 65 000 korun měsíčně. Mzda seniorního datového vědce pak dosáhne až na parádních 120 000 korun českých!

  Proč je Data science pro Tebe to pravé?

  Pravděpodobně se ptáš sám sebe – jsem si jistý, že je to správná volba? Stojí data science za to, abych se jí věnoval? Odpověď je jednoduchá. Rozhodně ano. Pokud však potřebuješ pádné argumenty, pojďme se podívat na fakta.

  Datový vědec dokáže bez mrknutí oka proměnit data v konkrétní informace. Díky tomu je schopen předvídat, ale také doporučovat realizaci vhodných opatření a postupů. Má velmi silnou intuici, takže rychle vycítí, pokud je něco špatně.

  Dobrý datový vědec má ducha skutečného hackera. Učí se rychlostí světla a je vždy ve střehu. Změny ho motivují. Jde do toho celým srdcem a lačně vstřebává přicházející informace.

  Pokud rád komunikuješ s lidmi, je tato práce pro Tebe ideální. Aby byl datový vědec úspěšný, musí být dobrý v mezilidské komunikaci. Dokážeš uvádět argumenty a vždy najdeš způsob, jak ukázat svou vizi? Úžasné. Zvládneš to perfektně!

  Máš tendenci klást zdánlivě hloupé otázky? Pokud ano, datová věda je směr, ve kterém se nakonec budeš cítit jako ryba ve vodě! V této práci jsou otázky nezbytným předpokladem.

  Lepší čas už nebude!

  Pusť se do IT, žij v klidu a už nikdy se nestarej o peníze. Podívej se, jak Ti můžeme pomoct.

  Přihlásit se na webinář

  Co se na webináři dozvíš?

  Proč bys měl uvažovat o změně kariéry

  Víme, že změna je spojena se strachem a úzkostí. Ale stát na místě je ještě horší. Zjisti, jak můžeš udělat první krok a dát si šanci na lepší budoucnost. Důvěřuje nám již více než 15 000 lidí, kteří s námi změnili svou kariéru.

  Jak udělat první krok ještě dnes

  Už nemusíš čekat. Seznam se s příběhy lidí, kteří se rozhodli pro změnu, přestože měli stejně jako Ty mnoho obav. Vezmi věci do svých rukou ještě dnes.

  Jak získat svou vysněnou práci

  Ukážeme Ti cesty, jak se během několika měsíců dostat profesně úplně jinam než dnes. Navíc Ti dáme nástroje, jak zjistit, jaké jsou Tvoje silné stránky, a jak je využít při procházení nabídek práce.

  Nechci už déle čekat!

  Klid! Dokážeš víc, než si myslíš. Naučíme Tě JavaScript od začátku s využitím zkušeností, které již máš. To je náš tajný recept na úspěch!

  Přihlásit se na webinář

  Jaké jsou naše další kariérní cesty?