>>kurzy se 40% slevou!<<

Zajímá tě vesmír? Pracuj jako NASA – programuj v Javě!

Odhal tajemství umělé inteligence, aut budoucnosti a internetových gigantů.

Podle zprávy, kterou pravidelně zpracovává společnost TIOBE, je programovací jazyk JAVA v současné době třetím nejoblíbenějším na světě. Důvodem je rozsáhlé spektrum jeho aplikací – od bankovnictví přes mobilní aplikace až po zařízení každodenní potřeby, jako jsou například ledničky.

Zúčastni se bezplatného webináře a seznam se s námi online.

Chci se přihlásit
 • datum
  23.08
  V kolik
  18:00
  typ
  webinář
  umístění
  online
  zúčastni se close modal  • datum
   07.09
   V kolik
   18:00
   typ
   webinář
   umístění
   online
   zúčastni se close modal   Věděl jsi, že…?

   1. NASA používá Javu pro řadu zajímavých aplikací. Jednou z nich je i World Wind – virtuální globus, který Ti umožní prozkoumat jakékoliv místo na zemi a dokonce i mimo naší planetu! Současná forma World Wind pracuje na principu Java SDK.

   2. Struktura společností Netflix, Spotify a Uber je založena na Javě. A nejpopulárnější hra všech dob Minecraft byla napsána v jazyce Java. Notch, tvůrce Minecraftu, napsal hru v Javě, kterou později koupila společnost Microsoft, a nová verze hry byla vydána v C++.

   3. Java se používá k vývoji mobilních aplikací pro Android. Ať už se jedná o aplikace podporující produktivitu (jako třeba Asana) nebo o cestovní (Airbnb) či platební appky (Venmo), Java je nutnost. A hádej v čem byl naprogramován Pokemon Go?

   4. O peníze není v Javě nouze! Plat programátora po dvou letech praxe se pohybuje v rozmezí 100 až 110 tisíc korun měsíčně. To už přece za změnu kariéry stojí, ne?

   5. Kódovat může každý. Přestože některá zaměstnání vyžadují vysokoškolské vzdělání v oboru informatiky nebo příbuzném oboru, programování se můžeš naučit sám. S naším kurze získáš nejen vědomosti, ale i první vlastní projekt, který budeš moc ukázat potencionálním zaměstvatelům.

   Proč je Java pro Tebe to pravé?

   Pravděpodobně se ptáš sám sebe – jsem si jistý, že je to správná volba? Stojí Java za to, abych se jí věnoval? Odpověď je jednoduchá. Rozhodně ano! Pokud však potřebuješ pádné argumenty, pojďme se podívat na fakta.

   Na celém světě používá Javu více než 15 milionů zařízení. To vše díky její všestrannosti. Co to znamená pro Tebe? Především svobodu volby. Při programování v Javě si jistě najdeš prostor, který ti bude vyhovovat.

   Java je mimořádně oblíbený a zaměstnavateli žádaný programovací jazyk. Proto je trh práce plný nabídek pro programátory. Není nutné mít mnoho zkušeností, abys byl přínosem pro svou budoucí firmu.

   Ze zpráv vyplývá, že v roce 2021 bylprůměrný měsíční plat Java developera kolem 62 000 Kč měsíčně. To zní dobře, ne?

   Jazyk Java byl navržen s ohledem na jednoduchost, takže jeho psaní, kompilace, ladění a hlavně učení je mnohem jednodušší než u jiných programovacích jazyků. Klid! S naší podporou to hravě zvládneš.

   Lepší čas už nebude!

   Pusť se do IT, žij v klidu a už nikdy se nestarej o peníze. Podívej se, jak Ti můžeme pomoct.

   Přihlásit se na webinář

   Co se na webináři dozvíš?

   Proč bys měl uvažovat o změně kariéry

   Víme, že změna je spojena se strachem a úzkostí. Ale stát na místě je ještě horší. Zjisti, jak můžeš udělat první krok a dát si šanci na lepší budoucnost. Důvěřuje nám již 15 000 lidí, kteří s námi změnili svou kariéru.

   Jak udělat první krok ještě dnes

   Už nemusíš čekat! Seznam se s příběhy lidí, kteří se rozhodli pro změnu, přestože měli stejně jako Ty mnoho obav. Vezmi věci do svých rukou hned teď.

   Jak získat vysněnou práci

   Ukážeme Ti cesty, jak se během několika měsíců dostat profesně úplně jinam než dnes. Navíc Ti dáme nástroje, jak zjistit, jaké jsou Tvoje silné stránky, a jak je využít při procházení nabídek práce.

   Nechci už déle čekat!

   Klid! Dokážeš víc, než si myslíš. Naučíme Tě Javu od začátku s využitím zkušeností, které již máš. To je náš tajný recept na úspěch!

   Přihlásit se na webinář

   Jaké jsou naše další kariérní cesty?