SDA / Bezplatné webináře / Java

Data Analyst kurz

Objev svět kariérních příležitostí jako Java programátor.

Netflix, Spotify, Uber – ti všichni mají něco společného s Javou!
Ať už jsi nováček nebo zkušený vývojář, tento bezplatný webinář ti představí možnosti, které Java nabízí v oblasti softwarového vývoje a kariérního růstu.

přihlásit se na webinář

Termíny a časy webinářů

Tato akce již skončila.

Co se na webináři dozvíš?

  1. Jak vypadá trh práce v oblasti IT?

    Během setkání se dozvíš, jak vypadá trh práce v oblasti IT v Česku a ve světě. Dozvíš se o výhodách vstupu do odvětví IT.

  2. Poznáš vybranou technologii

    Dozvíš se, co je to Java a jak se stát juniorním java programátorem.

  3. Programu kurzu

    Zjistíš, co se v kurzu naučíš a seznámíš se s pracovními nástroji Java developera. Dále se dozvíš o dostupných balíčcích kurzů a možnostech financování. Vyber si možnost, která ti nejvíce vyhovuje.

Proč si vybrat Javu?

Java je dobrou volbou pro lidi, kteří chtějí rychle vstoupit do odvětví IT. Společnosti investují velké prostředky do vývoje a údržby tohoto jazyka. Výsledek je vidět na nabídkách práce. Zaměstnavatelé i dnes nejvíce hledají vývojáře v jazyce Java. Zjisti, jaké výhody tento jazyk má.

Java je všude

Je to nejoblíbenější programovací jazyk – psaní kódu, ladění a především učení je mnohem jednodušší než u jiných programovacích jazyků. Javu používá více než 15 milionů zařízení!

Jazyk, který používají obři

Javu používají velké světové korporace. Patří mezi ně například Facebook, Twitter, LinkedIn, Google, Intel, Netflix a NASA.

Otevřený trh práce

Java je mimořádně žádaný programovací jazyk. Trh je plný nabídek pro programátory! Nemusíš mít mnoho zkušeností, abys byl pro svou budoucí firmu užitečný.

Vysoké platy od juniorů

Zprávy ukazují, že v roce 2021 mohl junior na pracovní smlouvu očekávat výdělek až 50 000 Kč měsíčně.

Lepší čas už nebude!

Vstup do odvětví IT, měj klidný život a už nikdy žádné starosti s penězi.

Přihlašuji se na webinář

Věděl jsi, že…?

NASA používá Javu pro řadu zajímavých aplikací. Jednou z nich je i World Wind – virtuální globus, který Ti umožní prozkoumat jakékoliv místo na zemi a dokonce i mimo naší planetu! Současná forma World Wind pracuje na principu Java SDK.

Struktura společností Netflix, Spotify a Uber je založena na Javě. A nejpopulárnější hra všech dob Minecraft byla napsána v jazyce Java. Notch, tvůrce Minecraftu, napsal hru v Javě, kterou později koupila společnost Microsoft, a nová verze hry byla vydána v C++.

Java se používá k vývoji mobilních aplikací pro Android. Ať už se jedná o aplikace podporující produktivitu (jako třeba Asana) nebo o cestovní (Airbnb) či platební appky (Venmo), Java je nutnost. A hádej v čem byl naprogramován Pokemon Go?

O peníze není v Javě nouze! Plat programátora po dvou letech praxe se pohybuje v rozmezí 100 až 110 tisíc korun měsíčně. To už přece za změnu kariéry stojí, ne?

Kódovat může každý. Přestože některá zaměstnání vyžadují vysokoškolské vzdělání v oboru informatiky nebo příbuzném oboru, programování se můžeš naučit sám. S naším kurze získáš nejen vědomosti, ale i první vlastní projekt, který budeš moc ukázat potencionálním zaměstvatelům.

Tvoje změna ve třech krocích

Nechci už déle čekat!

Klid! Dokážeš víc, než si myslíš. Naučíme Tě Javu od začátku s využitím zkušeností, které již máš. To je náš tajný recept na úspěch!

Přihlásit se na webinář

Podívej se na naše kurzy