SDA / Online IT Festival – Kariérní rady & tipy

Kariéra snů? Není problém!

Jak změnit svou kariéru bez zdolávání dlouhých let zkušeností? Naše kariérní poradkyně se s tebou podělí o své osvědčené tipy a triky, které ti mohou pomoci v tomto procesu

Tato akce již skončila.

Vyplň své údaje

Kdo s tebou bude sdílet své rady a tipy?

Markéta Rosůlková

Kariérní poradkyně

Markéta se specializuje na nábor IT kandidátů pro různé společnosti. Díky tomu má přehled o pracovních příležitostech a ví, co to obnáší být úspěšný na pohovoru. Její tipy Ti pomohou při rozhodování, která kariérní cesta je pro tebe nejvhodnější.
Markéta ti pomůže maximalizovat tvoji úspěšnost při hledání práce.

„Hledání práce může být velmi náročné a proto je mou snahou pomoci tak, abyste si neprocházeli zbytečným odmítnutím. Mým cílem je minimalizovat Váš strach ze vstupu do neznáma, který Vás možná brzdí v tom, udělat tu správnou životní změnu.“

O čem to vlastně bude?

Jak změnit svou kariéru a dosáhnout úspěchu, aniž byste museli projít dlouhými roky zkušeností? Naše kariérní poradkyně se s vámi podělí o své osvědčené tipy a triky, které vám mohou pomoci v tomto procesu. Bez ohledu na to, zda jste na začátku své profesní cesty nebo již nějaký čas pracujete, získáte cenné rady a perspektivu, jak dosáhnout žádaných změn ve své kariéře.

Věděli jste, že…

Věděli jste, že kariérní růst nemusí být závislý na dlouhých letech zkušeností? Investování do neustálého rozvoje dovedností a vzdělávání může přinést rychlejší a efektivnější profesní postup.

Věděli jste, že personalizovaný kariérní plán může výrazně urychlit váš profesní růst? Identifikování konkrétních oblastí zájmu, kombinovaných s efektivním plánem rozvoje dovedností, vám umožní dosáhnout svých profesních cílů rychleji a efektivněji.

Věděli jste, že moderní přístup k profesnímu rozvoji umožňuje rychlý nástup na vyšší pozice? Díky dostupnosti online kurzů, mentorství a inovačním výukovým prostředkům můžete urychlit svůj kariérní postup bez nutnosti čekat na desetiletí zkušeností.