Získej až 50 % slevu na vybrané kurzy ⭐

SDA / Online IT Festival – Důležitost IT dovedností

Budoucnost bez IT? Už to jinak nejde.

Důležitost IT dovedností v profesním růstu je již nevyhnutelné.

 • datum
  02.03
  V kolik
  13:00
  typ
  webinář
  umístění
  dálkový
  zúčastni se close modal

   close modal

   Kdo s tebou bude sdílet své rady a tipy?

   Karolína Juráčková

   Marketingová Manažerka & Moderátorka festivalu

   V IT odvětví se pohybuji již 7 let a práce s umělou inteligencí je v rámci mé profese každodenním úkolem. Znalosti a dovednosti v této rapidně se vyvíjející digitální éře začali být téměř nutností pro budoucí kariérní úspěšnost. Na tomto festivale Vás budu provázet zajímavými rozhovory s našimi specialisty v oboru, kteří vás do tohoto světa technologií vtáhnou a o krok více vás s ním seznámí.

   O čem to vlastně bude?

   Webinář se zaměří na důležitost IT dovedností v roce 2024 a jaký vliv mohou mít na kariéru jednotlivce. Bude probírat klíčové trendy a očekávané změny v oblasti technologií, které mohou ovlivnit pracovní trh. Webinář se zaměří na to, jak mohou jednotlivci využít IT dovednosti ke svému profesnímu růstu a jaké možnosti se jim otevírají v současném digitálním prostředí.

   Věděli jste, že…

   Věděli jste, že kariérní růst nemusí být závislý na dlouhých letech zkušeností? Investování do neustálého rozvoje dovedností a vzdělávání může přinést rychlejší a efektivnější profesní postup.

   Věděli jste, že personalizovaný kariérní plán může výrazně urychlit váš profesní růst? Identifikování konkrétních oblastí zájmu, kombinovaných s efektivním plánem rozvoje dovedností, vám umožní dosáhnout svých profesních cílů rychleji a efektivněji.

   Věděli jste, že moderní přístup k profesnímu rozvoji umožňuje rychlý nástup na vyšší pozice? Díky dostupnosti online kurzů, mentorství a inovačním výukovým prostředkům můžete urychlit svůj kariérní postup bez nutnosti čekat na desetiletí zkušeností.