SDA / Online IT Festival – Důležitost IT dovedností

Budoucnost bez IT? Už to jinak nejde.

Důležitost IT dovedností v profesním růstu je již nevyhnutelné.

Tato akce již skončila.

Vyplň své údaje

Kdo s tebou bude sdílet své rady a tipy?

Jakub Bartoš

IT Odborník & Moderátor Festivalu

Jsem technologický nadšenec s bohatými zkušenostmi z IT sektoru. Při rozhovorech se zaměřím na zajímavá témata, které vás s IT sektory seznámí o krok blíže. Věřím, že bude váš čas strávený na webináři přínosem pro váš budoucí rozvoj.

O čem to vlastně bude?

Webinář se zaměří na důležitost IT dovedností v roce 2024 a jaký vliv mohou mít na kariéru jednotlivce. Bude probírat klíčové trendy a očekávané změny v oblasti technologií, které mohou ovlivnit pracovní trh. Webinář se zaměří na to, jak mohou jednotlivci využít IT dovednosti ke svému profesnímu růstu a jaké možnosti se jim otevírají v současném digitálním prostředí.

Věděli jste, že…

Věděli jste, že kariérní růst nemusí být závislý na dlouhých letech zkušeností? Investování do neustálého rozvoje dovedností a vzdělávání může přinést rychlejší a efektivnější profesní postup.

Věděli jste, že personalizovaný kariérní plán může výrazně urychlit váš profesní růst? Identifikování konkrétních oblastí zájmu, kombinovaných s efektivním plánem rozvoje dovedností, vám umožní dosáhnout svých profesních cílů rychleji a efektivněji.

Věděli jste, že moderní přístup k profesnímu rozvoji umožňuje rychlý nástup na vyšší pozice? Díky dostupnosti online kurzů, mentorství a inovačním výukovým prostředkům můžete urychlit svůj kariérní postup bez nutnosti čekat na desetiletí zkušeností.