SDA / Kurzy / Data science

Java kurz

Chceš ponořit do světa Cybersecurity?

Připoj se k cyberarmi a ochraňuj svět před kybernetickými hrozbami!

Už tě nebaví být v práci monotónní a nedoceněný?
Příjď na bezplatný webinář, kde odpovíme na všechny tvé otázky

zjisti, jak na to

Máš zájem o nadcházející termín tohoto kurzu? Vyplň formulář a my se ti ozveme.

Vyplň své údaje

5 důvodů proč si vybrat kurz CyberSecurity

 1. Kariérní příležitosti

  Kurz v oblasti kybernetické bezpečnosti ti otevře dveře k široké škále kariérních příležitostí. Bezpečnostní odborníci jsou hledáni ve firmách všech velikostí a odvětví, což ti poskytne široké možnosti uplatnění.

 2. Rostoucí poptávka

  S narůstajícím množstvím kybernetických hrozeb se zvyšuje i poptávka po odbornících na kybernetickou bezpečnost. Absolvování kurzu v této oblasti ti poskytne znalosti a dovednosti, které jsou v dnešním digitálním světě velmi žádané.

 3. Ochrana dat a soukromí

  Kybernetická bezpečnost se stává stále důležitější z hlediska ochrany osobních údajů a citlivých informací. Absolvováním kurzu získáš znalosti, jak chránit data a soukromí jednotlivců, což je klíčové pro moderní společnosti a organizace.

 4. Rozmanitost a výzvy

  Svět kybernetické bezpečnosti je dynamický a stále se vyvíjí. Absolvování kurzu ti umožní neustále se učit nové techniky, sledovat nejnovější trendy a stále se vyvíjet v oboru plném výzev.

 5. Finanční odměna

  Práce v oblasti kybernetické bezpečnosti často nabízí konkurenční platové ohodnocení. Vzhledem k důležitosti ochrany dat a informací jsou organizace ochotné investovat do kvalifikovaných bezpečnostních odborníků.

Ve všem Tě podpoříme

Volba nové cesty je důležité, ale také stresující rozhodnutí. Pravděpodobně se Ti v hlavě honí milion myšlenek. Co dál? Jak si najdu dobrou práci? A tady přicházíme na řadu my.
Abychom Tě v procesu změny oboru maximálně podpořili, poskytujeme nejen kurz, ale i kompletní balíček benefitů. Co to znamená? Kromě obrovské dávky znalostí, které od nás získáš, jsme pro Tebe připravili také:

Kariérní poradenství

Během kurzu se zúčastníš praktických workshopů s naším kariérním poradcem, který tě připraví na zahájení procesu hledání zaměstnání. Kromě toho se dozvíš, jak si poradit s přijímacím pohovorem, kde hledat informace o zajímavých akcích v oboru a jak se odlišit od ostatních juniorů.

Tvorba efektivního životopisu

Během kurzu ti pomůžeme vytvořit profesní životopis, který se stane tvou vizitkou na trhu práce. Naši kariérní poradci tě také podpoří při vytváření tvého profilu na síti LinkedIn a poradí ti, jak získat první zaměstnání v oboru IT.

Simulace pracovního pohovoru

Při pomyšlení na pracovní pohovor se Ti potí dlaně a svírá žaludek? Klid! Se vším Ti pomůžeme. Víš, že největší stres způsobuje nezkušenost a nedostatečná příprava? S pomocí našeho školitele se dozvíš, jak mluvit během pracovního pohovoru a jak ze sebe vydat 100 % bez stresu. Uvidíš, že po několika pokusech se budeš cítit v pohodě a tvé sebevědomí stoupne.

Virtuální knihovna

Získáš přístup do naší virtuální knihovny SDA plné elektronických knih, audioknih a videokurzů, které ti umožní proniknout do tajů světa IT. Kromě toho zde najdeš materiály použité během školení a další, které ti pomohou s učením se anglického jazyka. Přístup do našich virtuálních regálů budeš mít i po skončení kurzu.

Jak víme, že učíme dobře?

Náš program jsme připravili v souladu s vlastní metodikou SDA v IT. Podívejte se, na čem je založen:

Teorie se vyrovná praxi

Pokud chceš být ve svém oboru nejlepší, musíš se učit od odborníků z praxe. Proto jsou našimi školiteli lidé, kteří v IT pracují každý den. Spolupracujeme s více než 1000 odborníky! To je velmi důležité, protože školitel je první člověk, který může potvrdit Tvé dovednosti, a dát Ti tak první doporučení pro budoucího zaměstnavatele.

Týmová práce

Chceme, aby Tě kurz co nejlépe připravil na to, co Tě čeká v novém zaměstnání. Abys mohl efektivně pracovat, musíš umět hledat řešení v týmu. Proto pracujeme ve skupinách složených z maximálně 20 osob. Školitel je rozdělí do menších týmů a společně pracujete na konkrétních úkolech.

Podpora při individuální práci

Dostaneš od nás originální materiály. Vytváří je tým téměř 100 IT specialistů na programování, testování, design a analýzu dat. Materiály neustále kontrolujeme a dohlížíme na jejich kvalitu. Je pro nás důležité, abychom Tě nasměrovali ke správnému řešení. Vše děláme tak, abychom efektivně využili Tvůj čas.

Sledování pokroku ve studiu

Udržení Tvé motivace studovat co nejlépe je naší nejvyšší prioritou. Proto pravidelně provádíme testy, které školiteli umožňují posoudit úroveň Tvých znalostí. Pokud se v kterékoli fázi vyskytne problém, okamžitě reagujeme a navrhujeme řešení, např. opakování konkrétních lekcí. Na samém konci kurzu absolvuješ zkoušku, která potvrdí Tvé nové znalosti.

Úspěšní absolventi

“SDA som objavila úplne náhodou, keď som uvažovala o profesijnej zmene. Z viacerých kurzov som si vybrala SW tester práve cez SDA nakoľko ponúkalo najviac hodín s lektormi a výučba prebiehala počas víkendu, čo bolo pre mňa dôležité. Kurz môžem len odporučiť.”

Lucia Valková

“S SDA som absolvoval kurz software tester, ktorý mi priblížil prácu testra, pracovné postupy a často používané nástroje. Počas tohto kurzu som sa na hodinách stretol s veľmi milými a skúsenými lektormi z rôznych spoločností. Práve tí nám poskytli cenné rady a vedomosti na zlepšenie a ďalšie úspechy v tomto obore. Kurz bol rozdelený na niekoľko častí a každá z nich bola vedená iným lektorom, ktorý vždy priniesol iný pohľad na vec, iný druh podania informácií takže to nebolo nikdy monotónne. Nechýbala ani motivácia študentov, rady a postupy, ktoré by mohli pomôcť kariérne. Na konci kurzu sme spojili sily a vyskúšali si prácu v tíme na záverečnom projekte. Celkovo bol kurz pre mňa veľkým prínosom a správnou investíciou do samého seba.”

Richard Kolesár

“Ještě v průběhu kurzu, před skončením, jsem byl schopný najít si práci jako programátor. Zaměstnanci SDA jsou vstřícní a milí a lektoři skvělí! Vřele doporučuji.”

Adina Dumitrescu

„Všimla jsem si, že SDA pořádá mimořádnou informační schůzku, která se konala dříve než ta plánovaná. Rozhodla jsem se přijít. Úplně jsem se zamilovala. Schůzka byla vážně zábavná a přesvědčila mě, takže jsem s podpisem smlouvy neváhala. Lepší rozhodnutí jsem udělat nemohla!“

Sindija Roga Junior Software Developer, Arvato

„Kdyby se mě někdo zeptal, jestli mi SDA pomohlo více vyrůst lidsky nebo profesně, nedokázal bych odpovědět. V IT jsou tyto dva světy spojené nádoby. SDA se v tomto směru skutečně překonala.“

Levente Szilveszter Software Developer, UNIQA Raiffeisen Software Service

85 250 CZK

přihlas se nyní

Co vše je zahrnuto v ceně kurzu?

 1. Kurz

  Kurz probíhá online přes platformu Zoom pod dohledem trenéra. Získáš veškeré potřebné znalosti pro úspěšnou kariéru specialisty na kybernetickou bezpečnost.

 2. Přistup do studentské zóny

  Získáš přístup do Studentské zóny – místa, kde najdeš všechny organizační informace o tvém školení: informace o kurzu, přístup do virtuální učebny, rozvrh, informace o knihovně SDA a mnoho dalších.

 3. Studijní materiály

  Získáš přístup ke školicím materiálům. Patří mezi ně: Pracovní sešit, znalostní báze, videoškolení, přístup do knihovny SDA.

 4. Závěrečné Testy

  Testy ti poskytnou možnost sledovat svůj pokrok. Díky záverečným testům zjistíš, jak jsi si vedl/a v předchozím modulu.

 5. Výstupní projekt

  V rámci kurzu zrealizuješ čtyři praktické projekty (celkem 56 hodin).

 6. Potvrzení o absolvování kurzu

  Po absolvování kurzu získáš atestaci, která potvrzuje účast ve výuce [minimálně 60% docházka]. Obsahuje také informace o Software Development Academy jako organizátorovi.

 7. SDA certifikát

  Certifikát SDA potvrzuje tvoji účast v kurzu a získání kompetencí pro práci specialisty na kybernetickou bezpečnost. Náš certifikát je široce uznáván mezi společnostmi z IT sektoru v Evropě.

 8. Balíček Kariéra v IT

  Budeš od nás cyklicky dostávat sadu tipů týkají se trhu práce a činností, které stojí za to dělat, aby byl pracovní proces úspěšný.

 9. Individuální pohovor s kariérním poradcem

 10. HR workshop

  V průběhu kurzu máš možnost zúčastnit se 3,5h webináře vedeného kariérovým poradcem. Projdete celým náborovým procesem od vytvoření životopisu až po důležitost propojeného profilu.

 11. Simulace IT pohovoru

  Zúčastníš se individuální schůzky se školitelem, která pomáhá s přípravou na technický pohovor. Díky simulaci pracovního pohovoru se dozvíš, jak vypadá náborový proces v IT a nebude to tolik stresující.

 12. SCRUM workshop

  6 hodin, vzdálený workshop Metodika projektového řízení SCRUM se samostatným certifikátem.

Jak financovat kurz?

Jednorázová platba

Nepotřebuješ splátky ani financování? Zvol si jednorázovou platbu. Pomocí tohoto formuláře můžeš vždy počítat s dodatečnou slevou.

SDA splátky

Nechceš kurz platit jednorázově, ale nechceš ani úvěr u banky? Nechej si od nás vypracovat splátkový kalendář.

InBank

Spočítej si půjčku s naší splátkovou kalkulačkou!

• 0% navýšení

• Splátky 3 – 12 měsíců

• Bez poplatků

• Půjč si až 150 000 Kč

 

Přihlas se na kurz, dokud jsou volná místa.

přihlásit se

Podívej se na varianty kurzu

Znalostní

50 000 CZK 25 000 CZK

Získej pevné základy, ať můžeš odstartovat kariéru vývojáře. Balíček zahrnuje pracovní sešit, živé lekce a výuková videa.

 • Yes Cvičebnice – Úvod do datové vědy
 • Yes Kurz
 • Yes Video sezení – rozšiřujeme tvé kompetence
 • Yes Testy
 • Yes Finální projekt
 • Yes Potvrzení o absolvování kurzu
 • Yes Certifikát SDA
 • No IT direction balíček
 • No IT pohovor – simulace pracovního pohovoru
 • No Individuální konzultace s kariérním poradcem
 • No HR webinář – praktický workshop
 • No Project+
 • No Přístup do SDA knihovny
 • No Individuální mentor
 • No Pracovní “coarching”
 • No Individuální konzultace s trenérem
 • No SCRUM Workshop

Kariéra v IT PRO

85 000 CZK 42 500 CZK

Kromě standardních prvků balíčků Znalosti a Kariéra v IT obsahuje balíček Kariéra v IT PRO mnohem více, abyste se po absolvování kurzu mohli co nejrychleji uplatnit v oboru IT!

 • Yes Cvičebnice – Úvod do datové vědy
 • Yes Kurz
 • Yes Video sezení – rozšiřujeme tvé kompetence
 • Yes Testy
 • Yes Finální projekt
 • Yes Potvrzení o absolvování kurzu
 • Yes Certifikát SDA
 • Yes IT direction balíček
 • Yes IT pohovor – simulace pracovního pohovoru
 • Yes Individuální konzultace s kariérním poradcem
 • Yes HR webinář – praktický workshop
 • Yes Project+
 • Yes Přístup do SDA knihovny
 • Yes Individuální mentor
 • Yes Pracovní “coarching”
 • Yes Individuální konzultace s trenérem
 • Yes SCRUM Workshop
Cvičebnice – Úvod do datové vědy Kurz Video sezení – rozšiřujeme tvé kompetence Testy Finální projekt Potvrzení o absolvování kurzu Certifikát SDA IT direction balíček IT pohovor – simulace pracovního pohovoru Individuální konzultace s kariérním poradcem HR webinář – praktický workshop Project+ Přístup do SDA knihovny Individuální mentor Pracovní “coarching” Individuální konzultace s trenérem SCRUM Workshop

Proč se vyplatí vybrat službu Kariéra v IT? Přečti si otázky a odpovědi o tomto balíčku.

Kariéra v IT je balíček sestávající ze dvou fází. První část začíná školením – od prvního dne kurzu budeš v kontaktu s kariérním poradcem, který tě bude krok za krokem podporovat na tvé cestě do IT.

Druhá část začíná po skončení kurzu. Po tomto datu začneš velmi intenzivně spolupracovat s mentorem, který ti pomůže orientovat se na trhu práce.

Co přesně je součástí balíčku Kariéra v IT??

Kromě standardních balíků Znalosti a Kariéra v IT obsahuje Kariéra v IT mnohem více, aby ses po absolvování kurzu co nejrychleji dostal do IT odvětví! Úplný seznam dalších výhod naleznete níže:

Job Coaching – Během kurzu absolvujete 3hodinové setkání s Job Coachem, člověkem, který vám pomůže zjistit, jak fungují moderní IT týmy. Analýza možných kariérních cest přizpůsobená dovednostem a zkušenostem studentů, jejich silným a slabým stránkám.

Individuální konzultace s trenérem – Technická podpora na začátku tvé kariéry je velmi důležitá. Proto jsme naplánovali individuální konzultace s trenérem SDA. Je to ideální příležitost k diskusi o obtěžujících technických problémech nebo portfoliu a projektech, které jsou v něm zahrnuty. Školenec má k dispozici 3 hodiny a sám se rozhoduje o výběru tématu.

Budu po zakoupení balíčku Kariéra v IT zaměstnán v IT společnosti?

Po skončení kurzu budeš plně připraven na svoji novou kariéru v IT a po ruce budeš mít svého mentora, který ti pomůže s orientací na trhu práce.

Jak mi SDA pomůže při hledání nového zaměstnání po ukončení kurzu?

Náš mentor s tebou bude pracovat individuálně a pomůže ti s prohlížením pracovních nabídek a poskytne ti podporu během celého náborového procesu.

Kromě toho je možnost účastnit se během kurzu na “HR Class” – 3,5 hodinovém webináři s workshopem. Projdeš celým procesem náboru od vytvoření životopisu až po důležitost profilu na Linked-In.

Zúčastníš se individuálního setkání se školitelem – IT Interview, který ti pomůže připravit se na technický pohovor. Prostřednictvím simulovaného pracovního pohovoru se dozvíš, jak vypadá náborový proces v oblasti IT.

Abychom zvýšili tvé šance na získání nové práce, poskytneme ti simulaci „měkkého“ pohovoru s kariérním poradcem, což je simulovaný náborový pohovor (1 hod.) se zpětnou vazbou od kariérního poradce. Toto školení ti umožní lépe se připravit na řádný pracovní pohovor.

Provedení těchto úkolů je povinné, protože nám záleží na tvém úspěchu při hledání práce!

Zaručíte mi po absolvování kurzu konkrétní plat?

Každý zaměstnavatel nabízí jiné sazby – což my nemůžeme nijak ovlivnit. Pomůžeme ti najít první práci v IT, ale plat si určuješ ty a tvůj budoucí zaměstnavatel.

Vyber si datum, které ti vyhovuje, a přihlas se do kurzu.

Máš zájem o nadcházející termín tohoto kurzu? Vyplň formulář a my se ti ozveme.

Vyplň své údaje