>>kurzy se 40% slevou!<<

Bezplatný webinář – JavaScript

Chceš být jako Google? Nauč se JavaScript!

A vytvářej webové stránky, které nebudeš chtít opustit.

JavaScript je zodpovědný za prvky, se kterými může uživatel interagovat. Například rozevírací nabídky, modální okna a kontaktní formuláře. Používá se také k vytváření animací, přehrávačů videa a interaktivních map.
Zúčastni se bezplatného webináře a seznam se s námi online.

Registruj se na webinář

Tato akce již skončila.

Věděl jsi, že…?

  1. JavaScript je v současnosti nejrychleji rostoucím programovacím jazykem na světě. Budeš ho používat k vytváření sofistikovaných webových stránek – ale to není jeho jediná funkce!

  2. Tento jazyk musí umět každý, kdo se zajímá o cestu vizuálního programování.

  3. Na začátku svého dobrodružství s JavaScriptem si můžeš vydělat až 50 000 Kč měsíčně.

  4. JavaScript je programovací jazyk, který denně používají společnosti jako např: Facebook, Google, Hitachi, IBM, Microsoft.

  5. Při programování v jazyce JavaScript můžeš hned vidět efekty své práce. Nemusíš vytvářet dlouhý kód a kontrolovat, zda vše funguje, jak má.

Proč je JavaScript pro Tebe to pravé?

Pravděpodobně se ptáš sám sebe – jsem si jistý, že je to správná volba? Stojí JavaScript za to, abych se mu věnoval? Odpověď je jednoduchá. Rozhodně ano. Pokud však potřebuješ pádné argumenty, pojďme se podívat na fakta.

JavaScript je nejoblíbenější programovací jazyk na světě, který používají velké společnosti. Facebook, Google, IBM a další. Pokud tedy chcete vstoupit do této elitní skupiny, JavaScript je dobrou volbou.

Pokud se obáváš, že programování v jazyce JavaScript pro Tebe bude příliš obtížné, buď v klidu. JavaScript je nejjednodušší programovací jazyk, takže ho zvládneš úplně bez problémů.

Chceš programovat, ale zároveň máš v sobě netrpělivou duši? Potřebuješ rychlé a viditelné výsledky své práce, abys neztratil motivaci? Perfektní. Programování v JavaScriptu má tu výhodu, že vše, co uděláš, je po chvíli vidět.

Programováním v JavaScriptu máš otevřenou cestu k mnoha pracovním příležitostem. Pokud se tedy obáváš, že po absolvování kurzu bude pro tebe obtížné najít zaměstnání, jsi na omylu. Firmy vždy hledají programátory v JavaScriptu, takže budeš mít vyhráno.

Lepší čas už nebude!

Pusť se do IT, žij v klidu a už nikdy se nestarej o peníze. Podívej se, jak Ti můžeme pomoct.

Přihlásit se na webinář

Co se na webináři dozvíš?

Proč bys měl uvažovat o změně kariéry

Víme, že změna je spojena se strachem a úzkostí. Ale stát na místě je ještě horší. Zjisti, jak můžeš udělat první krok a dát si šanci na lepší budoucnost. Důvěřuje nám již více než 15 000 lidí, kteří s námi změnili svou kariéru.

Jak udělat první krok ještě dnes

Už nemusíš čekat. Seznam se s příběhy lidí, kteří se rozhodli pro změnu, přestože měli stejně jako Ty mnoho obav. Vezmi věci do svých rukou ještě dnes.

Jak získat svou vysněnou práci

Ukážeme Ti cesty, jak se během několika měsíců dostat profesně úplně jinam než dnes. Navíc Ti dáme nástroje, jak zjistit, jaké jsou Tvoje silné stránky, a jak je využít při procházení nabídek práce.

Nechci už déle čekat!

Klid! Dokážeš víc, než si myslíš. Naučíme Tě JavaScript od začátku s využitím zkušeností, které již máš. To je náš tajný recept na úspěch!

Přihlásit se na webinář

Jaké jsou naše další kariérní cesty?