SDA / meeting Praha Tester

Bezplatný workshop se SDA ve tvém městě

Navrhneme ti tvou kariérní cestu v IT

Setkej se s námi v Praze. Zúčastni se workshopu s kariérním poradcem a vyber si pro sebe ten nejlepší směr v IT.

Pracujeme ve skupinách po několika desítkách lidí. To znamená, že počet míst je omezen. Neváhej a rezervuj si své místo již nyní.

rezervuj si místo

Kde se potkáme?

Diamant Václavák, 3. patro
Václavské náměstí 3
110 00 Praha 1, Česká republika

Tato akce již skončila.

Co si z workshopu odneseš?

Poskytneme ti lepší pohled na budoucnost

Prozkoumáme tvoje silné stránky a nasměrujeme tě směrem, kde se ti bude v IT dařit nejlépe. Vytvoříme ti jasný plán.

Odhadneme tvůj budoucí výdělek

Podle průzkumu z roku 2021 je průměrný plat na pozici UX/UI designer 59 583 Kč.

Koho na workshopu potkáš?

Michaela Vavrinova

SDA Sales Leader pro Českou republiku a Slovensko.

Michaela je spojena s IT průmyslem již více než 15 let. Pracovala v globálních IT společnostech, jako jsou Oracle a IBM.Vystudovala Fakultu sociálních věd na Karlově univerzitě v Praze.

Díky svému vzdělání a mnohaletým zkušenostem v IT průmyslu ti může Michaela poskytnout znalosti o českém IT trhu. Popíše, jak můžeš začít svou budoucnost mezi IT profesionály.

Jak se připravit na seminář

Rezervuj si čas

Pracujeme ve stylu workshopu a do poslední minuty se můžeš ptát. Naše setkání obvykle trvají dvě hodiny.

Přines si s sebou pomůcky

Během workshopu budeš plnit online úkoly. Budeš k tomu potřebovat počítač nebo chytrý telefon.

Otevři se novému

Účastníci našich workshopů mohou vyhrát stipendium pro svůj start v IT. Přihlas se během setkání.

Na které otázky získáte odpovědi

 1. Je pro tebe obor IT vhodný?

  Rozptýlíme tvoje pochybnosti a ověříme, zda se nejlépe hodíš na pozici testera softwaru, vývojáře v Javě nebo Pythonu, nebo zda je ti bližší Data Science, UX/UI Design, Cybersecurity nebo GameDev. Během schůzky provedeme test, který zohlední tvoje zkušenosti, charakterové vlastnosti a jasně ti naznačí nejlepší směr, kterým se v IT můžeš vydat. Žádné obavy! Otázky se netýkají technických znalostí.

 2. Jak se naučíš programovat od nuly a jak dlouho ti to bude trvat?

  Test ti ukáže směr tvé kariéry a poradce ti dá plán, jak se k němu dostat. Získáš jasný recept na dobrý start v IT. Pouze účastníci workshopu mají šanci získat stipendium pro začátek v IT. Výše stipendia snižuje cenu kurzů na Software Development Academy až o 3 000 PLN!

 3. Jak v současné době vypadá obor IT a proč je stále potřeba tolik programátorů?

  Odvětví IT je bezpochyby odvětvím budoucnosti. Roste obrovským tempem a nabízí reálné pracovní příležitosti pro lidi, kteří v IT teprve dělají své první krůčky. Během setkání ti ukážeme studie i zprávy, které tě upozorní na směry, které ti dávají největší šanci rychle najít práci.

 4. Jak vypadá práce programátora?

  Práce programátora ti dává svobodu. Neklade žádná omezení. Pracuješ na dálku, takže volba je na tobě. Chceš programovat z druhého konce světa a zároveň se vyhřívat na sluníčku? Žádný problém. Řekneme ti, co je to digitální nomádství a jak ti umožní například najít si za týden práci v Thajsku.

 5. Jak si najít první práci v IT a jak ti pomůže Akademie vývoje softwaru?

  Uvolni se. O vše se komplexně postaráme! V Software Development Academy ti nepředáváme jen znalosti. Pokud budeš chtít, dostaneš od nás také záruku zaměstnání, která tě nejen hladce uvede do nového oboru, ale zároveň z tvých ramen sejme břemeno stresu a obav o budoucnost.

 6. Co získali lidé, kteří již zariskovali a rozhodli se pro obor IT?

  To nejlépe ilustrují úspěchy a projekty účastníků našich kurzů. Ukážeme ti, čeho všeho po absolvování kurzu dosáhli a jak v praxi uplatnili dovednosti, které jim předali naši školitelé, v reálném životě.

 7. Jak získat stipendium v rámci našeho programu?

  Naše semináře vedeme v malých skupinách. Každý účastník proto může během setkání individuálně hovořit s kariérním poradcem. To je důležité, protože díky tomuto rozhovoru se již během setkání dozvíš, zda získáš stipendium pro svůj start v IT.

Jednej! Rezervuj

Pracujeme ve skupinách po desítkách osob. To znamená, že počet míst je omezen. Neváhej a rezervuj si své místo hned.

rezervovat místo

Jaké projekty můžeš vytvořit v oblasti IT. Zjisti, co jsme naučili naše studenty

The New You

Cílem tohoto projektu bylo vytvořit webovou fitness aplikaci, která by zaujala trenéry a povzbudila uživatele ke zdravému životnímu stylu. Jak to dopadlo v praxi? Aplikace obsahuje funkce, jako jsou výživové plány, tipy na cvičení, knihovna videí s výukovými programy a chat. Navíc pro dosažení optimální hmotnosti a budování síly umožňuje uživatelům účastnit se výzev. Nabízí také povinný denní tréninkový a výživový plán se všemi potřebnými tipy a radami.

Zní to zajímavě? Během workshopu ti ukážeme více

Najdi pro sebe ten nejlepší směr v oboru IT. Zamluv si místo na workshopu a pojďme společně navrhnout tvou kariérní cestu.

rezervovat místo