Naděl si novoroční předsevzetí!

Pořiď si opožděný dárek, který ti zůstane na dlouho. Všechny naše kurzy si můžeš nyní pořídit se slevou až 30 %!

chci ještě jeden dárek

Jak si pořídit ten nejlepší dárek do nového roku?

Začátek roku je časem změn a plánování toho, co nás čeká. Dej si konečně novoroční předsevzetí, které ti bude sloužit i za několik let – kariéru v IT. Jen nyní si totiž můžeš pořídit více za méně peněz: využij novoroční 30% slevu!

Sleva 30 % na všechny kurzy!

Daroval jsi svým blízkým o letošních Vánocích kouzelné dárky? Tak nezapomeň ani na sebe. I ty si zasloužíš výjimečný dárek, a ještě navíc takový, který s tebou zůstane dlouho. Proto jsme pro tebe připravili slevy 30 % na každý kurz v naší nabídce. Díky tomu můžeš ušetřit i více než 32 000 Kč!

Zní to dobře?

Vyplň formulář v dolní části stránky a my se ti ozveme!

Zanech nám své telefonní číslo!

Využij nejvýhodnější novoroční nabídky

Nejlepší dárky jsou ty, které ti zůstanou na celý život.

Přihlaš se  prostřednictvím formuláře v dolní části stránky.

V období od 9. prosince do konce 15. ledna se můžeš přihlásit na kurz, který se týká jedné z následujících technologií: Data science, Software tester, UX/UI Designer, Python, Javascript.

Všechny naše kurzy získáš se slevou 30 %!

Na všechny kurzy ve výše uvedeném období se vztahuje sleva 30 % ze standardní ceny vzdělávací služby. Nárok na slevu platí na všechny balíčky nabízené Software Development Academy: Kariéra v IT, Kariéra v IT Pro a Záruka zaměstnání.

V čem se Kariéra v IT PRO liší od standardního balíčku Kariéra v IT?

Oproti standardní nabídce Kariéra v IT je verze PRO obohacena o individuální kariérové poradenství, pracovní koučink a konzultace s koučem. Využití této nabídky ti umožní vstoupit na trh IT s ještě ucelenějším balíčkem znalostí.

 • Kurz v rozsahu 298 hodin se školitelem (školení Java od nuly, Scrum Workshop, HR Class, IT Interview).
 • Školící materiály (přístup do znalostní báze, videoškolení, pracovní sešit – manuál, přístup do knihovny SDA)
 • Zkouška
 • Osvědčení o absolvování kurzu
 • Certifikát SDA
 • Přístup do studentské zóny
 • Příprava životopisu a profilu na Linkedin s kariérním poradcem
 • Kurz v rozsahu 298 hodin se školitelem (školení Java od nuly, Scrum Workshop, HR Class, IT Interview)
 • Školící materiály (přístup do znalostní databáze, videoškolení, pracovní sešit, přístup do knihovny SDA, Tester+)
 • Zkouška
 • Osvědčení o absolvování kurzu
 • Certifikát SDA
 • Přístup do studentské zóny
 • Příprava životopisu a profilu na Linkedin s kariérním poradcem
 • Individuální kariérní poradenství
 • Pracovní koučink
 • Individuální konzultace s koučem

Proč investovat do balíčku Záruka zaměstnání?

Kromě výhod zahrnutých v balíčku Kariéra v IT PRO si zakoupením Záruka zaměstnání maximalizuješ své šance na co nejrychlejší vstup na trh práce. Příběhy našich studentů potvrzují, že využití Záruka zaměstnání ti umožní najít si práci ještě během kurzu!

V rámci této služby navíc získáš řadu aktivit, které tě připraví na kariéru v IT. Patří mezi ně další školení v aplikacích Asana nebo v materiálech pro kurzy, stejně jako konzultace v anglickém jazyce nebo simulované náborové pohovory se zpětnou vazbou od zkušených personalistů. Naši kariérní poradci ti také budou průběžně poskytovat nabídky volných pracovních míst, o které se můžeš ucházet, a rozvojové úkoly, které ti pomohou lépe se připravit na pohovory, pečovat o svoji osobní značku na internetu a umožní ti vyniknout mezi ostatními kandidáty.

Podívej se, které technologie se můžeš naučit

Python

Python je v současnosti jedním z nejoblíbenějších a nejpoužívanějších programovacích jazyků na světě. Python je tak oblíbený proto, že v něm lze vyvíjet prakticky jakoukoli technologii a v jakémkoli odvětví. Používá ho mnoho velkých společností, jako je Google, Facebook nebo Netflix.

Data Science

Datový vědec je jedním z nejvyhledávanějších IT odborníků v oboru, který v sobě jako “renesanční člověk” spojuje kompetence a schopnosti programátora a datového analytika. Měl by mít cit podnikatele a obchodního analytika a zároveň získat kompetence v matematice, statistice a programování.

Javascript

JavaScript je jedním z nejrychleji rostoucích a nejoblíbenějších programovacích jazyků. Používá se při vývoji webu, ale má i širší uplatnění. Neobejde se bez něj žádný nadějný front-endový vývojář. Na kurzu si osvojíš základy JavaScriptu a ponoříš se do světa frameworků, knihoven a nástrojů.

Software tester

Tester je člověk, který kontroluje software, vychytává chyby a analyzuje požadavky na konkrétní aplikaci nebo program. Rozlišují se dva typy testerů: manuální tester, který ručně kontroluje produkt a posuzuje, zda všechny funkce fungují správně a efektivně, a automatický tester, který musí připravit skripty.

UX/UI Designer

UX/UI Designer jsou ve skutečnosti dvě různé profese, které k sobě ale mají velmi blízko. První z nich se zabývá navrhováním webových stránek a digitálních produktů tak, aby byly intuitivní a příjemné pro uživatele (user experience). Návrhář uživatelského rozhraní (user interface) se naproti tomu zaměřuje na přípravu návrhů cílových rozhraní.

Naši experti

Software Developer

Nasiha Maleškić

Nasiha v současnosti pracuje pro jednu z největších farmaceutických společností na světě MSD jako softwarová vývojářka v oblasti bioinformatiky. Pracovní zkušenosti získala i u CN Group a NCR. Miluje sport. Je držitelkou černého pásku v karate a bojové umění dokonce přes dva roky sama trénovala. Ve volném čase hraje tenis, plave nebo jezdí na kole.

Senior Software Developer

Jan Špaček

Jan má za sebou léta zkušeností jako softwarový vývojář u úspěšných startupů jako Kiwi.com a Twisto.cz. Nyní působí u britské dopravní společnosti, kde pracuje na zkvalitnění dat a generování obchodních informací. Když zrovna neprogramuje, věnuje se kickboxu a gastroturistice.

Software Developer

Matouš Kyncl

Zkušený vývojář Matouš pracuje pro Seznam.cz. V minulosti pracoval pro společnost Avast a nebojí se čelit novým výzvám. Mezi jeho nedávné úspěchy patří přesun velkých a složitých projektů do cloudu a nastavení procesů CI/CD. Zajímá se o vše, co souvisí s technologiemi. Matouše baví nízkoúrovňová elektronika, programování grafiky a svět nových technologií.

Vyplnit formulář

 

Dej si k Vánocům ten nejlepší dárek. Vyplň níže uvedený formulář a zúčastni se vánoční akce. My se ti ozveme zpět.