Ve svém domovském městě učte budoucí vývojáře, získávejte nové dovednosti a vydělejte si.

Akademie SDA vznikají na celém světě. Chtěli bychom, abyste se stali instruktorem v jedné z těchto zemí a v jednom z těchto měst. Pokud jste zkušený vývojář s potenciálem pro výuku – tak jste právě ten, koho hledáme!

Naším cílem je pomoci lidem změnit jejich profesní dráhu. Věříme, že za určitých okolností se programátorem může stát každý. Vše, co potřebujete, je vášeň pro skládačky, logické myšlení a tvrdohlavost :) Připojte se k nám a pomozte budoucím inovátorům pokračovat ve změně kariéry.

SDA

Proč učit na SDA?

Připojte se ke globální společnosti s obrovskou sítí zkušených vývojářů.

Získejte přístup k nejlepším školicím materiálům a poskytněte své vstupy k vytvoření něčeho nového.

Podělte se o své zkušenosti a zlepšete své vůdčí a mezilidské dovednosti.

Jak Vás odměníme?

Komunita Peers

Staňte se součástí mezinárodní komunitní sítě instruktorů. Vyměňujte si znalosti, zkušenosti a obdržíte zpětnou vazbu. Rozšiřte svou viditelnost mezi ostatními.

Zlepšujte své dovedností

Jako instruktor zdokonalíte své vůdčí schopnosti, řečnické projevy a metody výuky. Vybavíme Vás potřebnými nástroji a budeme neustále podávat zpětnou vazbu.

Širší znalosti

Staňte se odborným specialistou s portfoliem našich online materiálů, které Vám budou k dispozici. Trénujte své manažerské dovednosti a schopnosti coachingu.

Cool Workshopy

Využijte naše originální workshopy pro trenéry a podívejte se, co pozitivního Vás čeká ve Vaši kariéře instruktora.

Flexibilní plán

Vy rozhodujete, co a kdy. Není nutné vzdát se své každodenní práce. Díky našim víkendovým a večerním kurzům, můžete učit ve volném čase, tak jak Vám to bude vyhovovat.

Pracovat jako trenér v SDA mi pomohlo posílit mé soft skills - jako jsou prezentace na veřejnosti nebo řízení týmu. Oceňuji také kontakty se všemi dalšími zkušenými kolegy, které jsem potkal. Vždy je užitečné rozšířit si svou profesionální síť. Mohu jednoznačně říct, že doporučují výuku na SDA dalším zkušeným vývojářům :)

Marek Bobcow

Softwarový inženýr, SDA trenér

Jak Vás zaměstnáme?

Použijte naše webové stránky nebo sociální sítě.

Promluvte si s naším týmem a řekněte nám o svých zkušenostech a cílech.

Proberte si technické podrobnosti s naším specialistou.

Staňte se trenérem a vyberte předmět, který chcete učit.

Učte svou skupinu, inspirujte ostatní a pomáhejte jim při postupu v jejich vysvěné kariéře!

Staňte se trenérem – přihlaste se!

 

Připojte se k nám, pokud máte alespoň 2 roky zkušeností jako vývojář, dobrou praxi v měkkých dovednostech: pozitivní přístup, dobré komunikační dovednosti, empatii. Pro pořádání kurzů měli byste být k dispozici o víkendech nebo o večerech. Nyní přijímáme: Praha