Ve svém domovském městě učte budoucí vývojáře, získávejte nové dovednosti a vydělejte si.

Akademie SDA vznikají na celém světě. Chtěli bychom, abyste se stali instruktorem v jedné ze zemí a v jednom z měst. Pokud jste zkušený vývojář s potenciálem pro výuku – tak jste předurčený!

Naším cílem je pomoci lidem změnit jejich profesní život. Věříme, že za určitých okolností programátorem se může stát každý. Vše, co potřebujete, je vášeň pro skládačky, logické myšlení a tvrdohlavost :) Připojte se k nám a pomozte budoucím inovátorům pokračovat v kariérním přechodu.

SDA

Proč učit na SDA?

Připojte se ke globální společnosti s obrovskou sítí zkušených vývojářů.

Získejte přístup k nejlepším školicím materiálům a poskytněte své vstupy k vytvoření něčeho nového.

Podělte se o své zkušenosti a zlepšete své vůdčí a mezilidské dovednosti.

Jak Vás odměníme?

Komunita Peers

Staňte se součástí mezinárodní komunitní sítě instruktorů. Vyměňujte si znalosti, zkušenosti a obdržíte zpětnou vazbu. Rozšiřte svou viditelnost mezi ostatními.

Zlepšujte své dovedností

Jako instruktor zdokonalíte své vůdčí schopnosti, řečnické projevy a metody výuky. Vybavíme Vás potřebnými nástroji a budeme neustále podávat zpětnou vazbu.

Širší znalosti

Staňte se odborným specialistou s portfoliem našich online materiálů, které budou Vám k dispozici. Trénujte své manažerské dovednosti a schopnosti coachingu.

Cool Workshopy

Využijte naše originální workshopy pro trenéry a podívejte se, co dobrého Vás čeká ve Vaši kariéře instruktora.

Flexibilní plán

Vy rozhodujete, co a kdy. Není nutné vzdát se, své každodenní práce. Díky našim víkendovým a večerním kurzům, můžete učit ve volném čase, tak jak to bude pro Vás výhodné.

Pracovat jako trenér v SDA mi pomohlo posílit mé měkké dovednosti - jako jsou projevy na veřejnosti nebo řízení týmu. Oceňuji také kontakty se všemi potkanými pozitivními a zkušenými kolegy. Vždy je užitečné rozšířit vaši profesionální síť. Mohu jednoznačně říct, že doporučují výuku na SDA dalším zkušeným vývojářům :)

Marek Bobcow

Softwarový inženýr, SDA trenér

Jak Vás zaměstnámé?

Použijte naše webové stránky nebo sociální sítě.

Promluvte si s naším týmem a řekněte nám o svých zkušenostech a cílech.

Proberte si technické podrobnosti s naším specialistou.

Staňte se trenérem a vyberte předmět, který chcete učit.

Učte svou skupinu, inspirujte ostatní a pomáhejte jim při postupu jejich vysněné kariéry.

Staňte se trenérem – přihlaste se!

 

Připojte se k nám, pokud máte alespoň 2 roky zkušeností jako vývojář, dobrou praxi v měkkých dovednostech: pozitivní přístup, dobré komunikační dovednosti, empatii. Pro pořádání kurzů měli byste být k dispozici o víkendech nebo o večerech. Nyní přijímáme: Praha, Brno