IT je silné průmyslové odvětví, kde se společnosti zaměřují na vybudování základů a postupů, které mají vliv na to, že se dokážou přizpůsobit podmínkám této náročné doby, proto nabízejí bezpečnou a stabilní práci. Podívejte se, jak IT trh v Evropě zareagoval na COVID-19, objevte nejlépe placená technická místa a zjistěte, proč získání vědomostí o tom, jak kódovat, jsou ta nejlepší věc, kterou můžete pro svou kariéru dnes udělat! Stáhněte si naši bílou knihu a dozvíte se:

Jaká jsou nejžhavější pracovní místa v IT oblasti právě teď?

Jaké dovednosti musíte mít, abyste uspěli v technickém odvětví?

Jak zaměřené profesionály společnosti hledají?

Jaké programovací jazyky a aplikační rámce jsou právě teď nejcennější?

Naši odborníci provedli průzkum IT trhu v Evropě a rádi by se podělili o své cenné poznatky s vámi. Zaregistrujte se a obdržíte kopii naší exkluzivní digitální bílé knihy zdarma ještě dnes!

 

Vyplněním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů a my vás budeme kontaktovat, abychom vám poskytli kurz technologie, o který máte zájem (plný obsah informační doložky)

Pokud chcete dostávat informace, které vám pomohou rozvíjet vaši kariéru v oblasti IT, jako jsou informace o jiných kurzech, akcích, proměnách v průmyslu, pracovních nabídkách, stážích a stážích atd., Na kontaktní údaje, které jste poskytli, zaškrtněte políčko níže:

* Povinná pole