Víte, jak zvolit správnou metodu pro zdokonalení rozvoje Vašeho týmu? My ano!

Nedostatek příslušných IT pracovníků Vás může zastavit v rozvoji vašeho podnikání. Máte pocit, že byste svou společnost mohli rozšířit, ale stále Vám chybí odpovídající počet programátorů? Nebo možná jste zodpovědní za zavádění nových technologií a hledání lidí, kteří vám v tomto procesu pomohou? Pokud jste odpověděli kladně na alespoň jednu z výše uvedených otázek, znamená to, že jste na správném místě. Tady zjistíte, jak vylepšit své podnikání a transformovat své problémy na velký úspěch.

SDA

Vylepšete své podnikání, investujte do IT!

Spolupracujeme s firmami od začátku naší činnosti na trhu. Jako SDA jsme již úspěšně realizovali přes 200 vzdělávacích a náborových projektů s různými lokálními a globálními obchodními partnery. Spektrum našich aktivit se zaměřuje na zvyšování kvalifikaci, rekvalifikaci, získávání nejlepších talentů a poskytování ready-made zaměstnanců, kteří jsou zvyklý pracovat a jsou vyškoleni. V rámci našich projektů věnovaných společnostem můžeme hrdě říci, že jsme etablovali 45 programátorů pro společnost Sapiens a více než 70 pro společnost Nordea, což je jen špička ledovce!

Pojďme se sejít a probrat potřeby a požadavky Vaší společnosti!

Ve společnosti SDA se staráme o celý proces:

01

stanovujeme cíle a předpoklady konkrétního projektu,

02

propagujeme a inzerujeme projekt v prostoru internetu,

03

pořádáme informační schůzky pro uchazeče,

04

Úspěšný nábor!!! Během jediného projektu získáme i několik stovek vysoce kvalitních aplikací

Náš druhý snadný krok pro Váš rozvoj!

Vyhledáme

díky naší rozsáhlé síti náborových pracovníků, velkému počtu probíhajících kurzů a prosperujícímu modernímu marketingovému oddělení můžeme sbírat i desítky aplikací pro jednu pozici v konkrétním projektu.

Poskytneme

ze shromážděných přihlášek vybereme nejlepší uchazeče a zahájíme kurz, po kterém Vaše společnost získá určitý počet lidí připravených k práci u Vás.

Podpořte své zaměstnance při dosahování výkonu nejvyšší úrovně.

Kurz programování je také skvělým řešením pro zaměstnance, kteří ve vaší společnosti dlouhodobě pracují. Ve spolupráci s SDA zvýšíte kvalifikaci zaměstnanců v oboru IT, ale také přeškolíte zaměstnance, kteří potřebují nové výzvy, ale nechtějí měnit svého zaměstnavatele. Poskytnete Vaší společnosti stálý přísun vysoce kvalitních programátorů a zabráníte odlivu kvalitních zaměstnanců. Kurz programování nabízí zaměstnancům skutečnou příležitost ke zvýšení svých příjmu, a to formou uznání a ocenění konkrétního zaměstnance, navíc brání profesionálnímu vyhoření loajálních a cenných lidí.

Dva kroky ke zlepšení podnikání!

Upskill – zvýšení kvalifikace

přeměňte průměrné členy týmu s nevyužitým potenciálem na aspirující špičkové odborníky ve svém oboru prostřednictvím pečlivých, praktických a přizpůsobených vzdělávacích programů.

Reskill - rekvalifikace

optimalizujte své talenty - přeškolte hodnotné a talentované lidi na vhodné dovednosti, namísto plýtvání času a zdrojů náborem nových zaměstnanců

Při práci s SDA delegujete úkoly na odborníky s osvědčeným a efektivním postupem, strategií a způsobem fungování. Zároveň si zachováte možnost přizpůsobení procesu výuky a máte plnou kontrolu nad průběhem školení.

SDA

Takže udělejte těchto pár malých kroků a:

zdokonalte svůj tým intenzivním školením, hodnocením a dodávkou špičkových IT specialistů,

rychlejší obsazení kritických pracovních míst, snižování náborových nákladů,

snížení ztrát prostřednictvím účinného náborového a implementačního programu

Není na co čekat! Kontaktujte nás! Společně probereme řešení, která pomohou zlepšit fungování Vašeho podnikání.

Nemůžeme zapomenout se nezmínit o tom, že náš tým tvoří lidé s vášní, kteří s nadšením a odhodláním sdílejí své zkušenosti. Naši trenéři jsou lidé, kteří pracují v oboru a dokonale znají jak školení, tak i témata, která jsou v něm obsažena, a i specifiku toho oboru. Díky nim budou Vaši zaměstnanci nejen rozvíjet nové dovednosti, ale také prohloubí své dosavadní znalosti a budou podporováni v kontinuálním rozvoji a rozšiřování svých horizontů. Zvyšte zájem Vašich zaměstnanců pro práci v IT odvětví.