SDA / Nejlepší okamžik pro IT

Když ne teď, tak kdy?

75 % firem v EU uvádí, že mají problémy s hledáním IT specialistů. To je tvá šance na lepší budoucnost, kterou si nesmíš nechat ujít!

začni svou kariéru v IT

S takovými výdělky v IT můžeš počítat

V tomto oboru si na nízké příjmy nelze stěžovat. Platy v IT každoročně rostou. V roce 2022 se zvýšily o 15 % na juniorských pozicích, o 24 % na středních pozicích a o 28 % na seniorských pozicích*

Juniorský vývojář

po absolvování kurzu programování

Střední vývojář

po 2-3 letech práce

Senior Developer

po 5 letech práce

Udělej první krok a začni svou kariéru neformálním setkáním!

Podívej se na termíny našich nadcházejících bezplatných webinářů, vyber si ten, který ti vyhovuje, a připoj se k online setkání. Náš odborník ti vysvětlí, jakou technologickou cestu zvolit a co tě v blízké budoucnosti čeká.

Udělej první krok. Nečekej, až tě ostatní předběhnou.

dozvědět se více

Perspektivy IT v Evropě a v Česku

Stále váháš? Máš pochybnosti, zda budou příští roky IT průmyslu ještě nakloněny? Nebo jsi snad zaslechl názory, že se trh se službami programátorů a IT specialistů bude zmenšovat?

Stačí se podívat na čísla a je jasné, že IT bude i v příštím desetiletí potřebovat miliony odborníků. Nepromarni tuto příležitost a využij ji dřív, než to za tebe udělají jiní

 1. 20 000 000

  Tolik IT specialistů bude v Evropské unii potřeba do roku 2030*

 2. 75%

  Tolik procent společností v Evropské unii bude do roku 2023 využívat pokročilé technologie Cloud/AI/Big Data*

 3. 161 000 000 000 EUR

  Tolik peněz bude do roku 2027 vynaloženo na digitalizaci a inovace na trhu EU**

 4. 20 000

  Tolik programátorů chybí v České republice. Je to o 40 % více než v roce 2021!***

Pokud tě tyto údaje oslovují, neztrácej čas. IT potřebuje jak programátory, tak lidi, které kódování nezajímá, ale chtějí své jiné kompetence uplatnit v technologickém průmyslu.

zdroj: ČTK: * Cíl Evropské komise stanovený v rámci plánu digitální transformace do roku 2030.

zdroj: MŠMT ČR: ** Víceletý finanční rámec 2021-2027 a alokace pro NextGenerationEU.

zdroj:  ***podle odhadů portálu novinky.cz

Přidej se k tisícům spokojených absolventů naší školy

Jsme Software Development Academy a již léta úspěšně pomáháme tisícům lidí najít vysněnou práci v oboru IT. Myslíš si, že je čas udělat ve svém životě nějaké změny? SDA je místo, které se dokonale přizpůsobí tvým potřebám.

Naše škola vznikla z vášně pro výuku a obor IT. Věříme, že v technologickém průmyslu může pracovat každý. Abys to dokázal, nepotřebuješ ani titul v oboru informatiky. Naši absolventi jsou nejlepším důkazem toho, že můžeš být kýmkoli v jakémkoli období svého života. Dnes se realizují jako programátoři, designéři UX/UI nebo testeři softwaru. Přidej se k nim a začni pracovat ve stabilním a dobře placeném odvětví budoucnosti!

4.7/5

385 recenze

4.7/5

384 recenze

4.69/5

333 recenze

Zjisti, které technologie se můžeš naučit

Python

Python je v současnosti jedním z nejoblíbenějších a nejpoužívanějších programovacích jazyků na světě. Python je tak oblíbený proto, že v něm lze vyvíjet prakticky jakoukoli technologii a v jakémkoli odvětví. Používá ho mnoho velkých společností, jako je Google, Facebook nebo Netflix.

Data Science

Datový vědec je jedním z nejvyhledávanějších IT odborníků v oboru, který v sobě jako “renesanční člověk” spojuje kompetence a schopnosti programátora a datového analytika. Měl by mít cit podnikatele a obchodního analytika a zároveň získat kompetence v matematice, statistice a programování.

Úspěšní absolventi

“S kurzem Software Tester jsem byla velmi spokojená. Materiály byly přehledné a dostupné, lektoři byli velmi ochotní, probrali s námi daná témata a měli i dobré připomínky z praxe. Nejvíce oceňuji výbornou komunikaci a organizaci v rámci celého týmu SDA.”

Michaela Šimková

“Ještě v průběhu kurzu, před skončením, jsem byl schopný najít si práci jako programátor. Zaměstnanci SDA jsou vstřícní a milí a lektoři skvělí! Vřele doporučuji.”

Martin Korduliak

“SDA som objavila úplne náhodou, keď som uvažovala o profesijnej zmene. Z viacerých kurzov som si vybrala SW tester práve cez SDA nakoľko ponúkalo najviac hodín s lektormi a výučba prebiehala počas víkendu, čo bolo pre mňa dôležité. Kurz môžem len odporučiť.”

Lucia Valková

„Kurz byl pro mě teda jízda! 3 víkendy v měsíci, to jde volný čas stranou. Ale nelituji, naučil jsem se mnoho a moc mě to bavilo. Trenéři byli profíci, vždy poradili. Během kurzu jsem zjistil že opravdu žádná otázka není blbá. Přišly i krušné chvíle, vždy se ale dalo zpomalit abych se zas chytil. Díky za našlapaných 10 měsíců!“

Jan Tobišek

Naši absolventi pracují u těchto společností

Máš nějaké otázky? Kontaktuj nás!