Během kurzu a po něm získáte komplexní podporu:

HR skupina

HR skupina je praktický workshop, kde projdeme celý proces náboru a připravíme Vás na to! Dozvíte se konkrétní tipy, jak vytvořit svůj první životopis věnovaný IT odvětví, kde máte hledat práci a jak uspět během pohovoru.

Materiály související s IT

Od nás obdržíte rozsáhlé materiály, které Vás seznámí s IT trhem, vysvětlí, jak získat vysněnou práci a na co se recruiteři budou nejčastěji ptát. Budeme s Vámi v kontaktu a budeme s Vámi sdílet další užitečný obsah, exkluzivně vytvořený výhradně pro naše studenty a absolventy.

Pohovor do práce v IT

Víme, jak velmi důležité je se připravit na váš první pohovor v oblasti IT - jak z hlediska technických otázek, tak i netechnických dovedností. Absolvovujete individuální simulaci takové schůzky s naším trenérem. Připravíme Vás na tento proces a uděláme ho pro Vás méně stresující.

Podpora od Graduate Sucess Managera

Kariérní poradce Vám pomůže a poradí a to bez ohledu na to, kde se zrovna nacházíte. Vyžaduje Váš Linkedin profil nebo Vaše CV aktualizaci? Dejte nám vědět. Překvapíme Vás :)

Doporučení ke zlepšení

Po skončení kurzu obdržíte od trenérů doporučení s popisem vašich silných stránek, kterými můžete vylepšit svůj životopis. Trenéři také poukáží na oblasti, které byste měli zlepšit, abyste se lépe připravili na práci v IT.

Rozvíjejte své znalosti

Podporujeme vás také aktuálními novinkami z IT oblasti. Mějte nejnovější informace, rozvíjejte své znalosti o IT průmyslu, přečtěte si o přípravě na náborový proces. Projděte si náš blog.

Můžete také vidět, jaká jsou e doporučení zkušených zaměstnanců IT. Zkontrolujte je.

Připojte se na náš bezplatný webinář a získejte podrobné informace o kurzech.

Zarezervujte si místo na jednom z našich bezplatných Info webinářů!

Naši absolventi už pracují:

Barbara Ciach
Career Advisor

[email protected]
+48 795 900 514

Vyplněním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů a my vás budeme kontaktovat, abychom vám poskytli kurz technologie, o který máte zájem (plný obsah informační doložky)

Pokud chcete dostávat informace, které vám pomohou rozvíjet vaši kariéru v oblasti IT, jako jsou informace o jiných kurzech, akcích, proměnách v průmyslu, pracovních nabídkách, stážích a stážích atd., Na kontaktní údaje, které jste poskytli, zaškrtněte políčko níže:

* Povinná pole