Během kurzu a po něm získáte komplexní podporu:

Skupina HR

Skupina HR je praktický workshop, kde projdeme celý proces náboru a připravíme Vás na to! Dozvíte se konkrétní tipy, jak vytvořit svůj první životopis věnovaný průmyslu IT, kde máte hledat práci a jak uspět během pohovoru.

Materiály související s IT

Od nás obdržíte knihu pro úspěšné absolventy. Seznámí Vás s IT trhem, vysvětlí, jak získat vysněnou práci a na co se náboráři budou ptát. Budeme s Vámi v kontaktu a budeme sdílet obsah vytvořený výhradně pro naše studenty a absolventy.

Pohovor do práce v IT

Je velmi důležité řádně se připravit na váš první pohovor v oblasti IT - jak z hlediska technických otázek, tak i měkkých dovedností. Budete mít individuální simulaci takové schůzky s naším trenérem. Připravíme Vás na tento proces a učiníme ho méně stresujícím.

Podpora od Graduate Success Manager

Kariérní poradce Vám pomůže a poradí v oblasti IT a to bez ohledu na to, kde se nacházíte. Vyžaduje aktualizaci Váš profil LinkedIn nebo vaše CV? Dejte nám vědět. Překvapíme vás :)

Doporučení ke zlepšení

Po skončení kurzu obdržíte od trenérů doporučení s popisem vašich dobrých vlastností, které můžete vylepšit svůj životopis. Trenéři také poukážou na prvky, které byste měli zlepšit, abyste se lépe připravili na práci v IT.

Rozvíjejte své znalosti

Podporujeme vás také nejnovějšími IT zprávami. Buďte aktuální s novými trendy, rozvíjejte své znalosti o IT průmyslu, přečtěte si o přípravě na náborový proces. Přečtěte si náš blog/Můžete také vidět, jaká jsou

e doporučení zkušených zaměstnanců IT. Zkontrolujte je.

Připojte se pro bezplatně informace, seznamte se s nimi a získejte více podrobnosti o kurzech.

Rezervujte si místo na jedné z našich bezplatných Info konzultací ve vašem městě! Buďte tam a získejte hodně informací a nabídek na účast ;)

Naši absolventi už pracují:

Barbara Ciach
Career Advisor

[email protected]
+48 795 900 514

Vyplněním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů a my vás budeme kontaktovat, abychom vám poskytli kurz technologie, o který máte zájem (plný obsah informační doložky)

Pokud chcete dostávat informace, které vám pomohou rozvíjet vaši kariéru v oblasti IT, jako jsou informace o jiných kurzech, akcích, proměnách v průmyslu, pracovních nabídkách, stážích a stážích atd., Na kontaktní údaje, které jste poskytli, zaškrtněte políčko níže:

* Povinná pole