SDA / black week

Změň svůj software s Black Week slevou!

Kup si nyní naše kurzy se slevou 40 % a získej další kurz UX/UI Designer nebo Software Tester zdarma!

Hledáš svou cestu v IT a přemýšlíš o kariérním postupu? Chceme ti tuto volbu usnadnit!

Aktualizuj svou kariéru!

2022.11.30 23:59:59

Nepromarni svou šanci! Máme k dispozici pouze 15 míst.

Změň svůj software!

Black Week v Software Development Academy

Odteď může být změna do IT ještě snazší! U příležitosti letošního Black Weeku jsme pro tebe připravili jedinečnou příležitost na trhu – v tomto období si můžeš koupit kurz programování levněji a druhý dostaneš zdarma. Máš ještě nějaké pochybnosti? Dovol nám je rozptýlit.

Máš pochybnosti, zda je IT obor pro tebe?

Začátek nové kariéry s sebou nese mnoho pochybností. My je známe a rozumíme jim! Pokud váháš, zda se v programování najdeš, a zároveň zvažuješ i jiné možnosti, pak je tato volba právě pro tebe. Pokud máš pocit, že bys raději zkusil své síly i v jiném oboru, pak můžeš začít studovat druhý kurz zdarma.

Nezastavuj se ve svém vývoji


Život v IT nekončí programováním. Stojí za to učit se novým věcem! V technologických oborech se nestojí na místě a zaměstnavatelé oceňují všestranné zkušenosti. Nauč se tajům programování, získej kompetence z druhého kurzu a těš se ještě většímu úspěchu na trhu práce.

Buď součástí změny, která se tak jako tak stane


Práci v IT provází řada výhod a pohodlí. Nejde jen o vysoký plat, ale také o stabilní povolání, kde se můžeš spolehnout na moderní benefity nebo 100% práci na dálku. Je to odvětví budoucnosti, kde bude v příštích letech pracovat většina lidí. Můžeš se mu věnovat už teď.

Přijmi výzvu, která se ti vyplatí na celý život


Nepropadej listopadovému nákupnímu šílenství, na Black Week investuj do něčeho, na co se ti v bytě nebude prášit. Koneckonců, na co potřebuješ tu zlevněnou ledničku nebo vysavač?

Taková příležitost se naskytne jen jednou za rok!

A pokud ji využiješ, zůstane ti na celý život. Přihlas se hned teď!

  1. Přihlas se do kurzu prostřednictvím formuláře v dolní části stránky.

    V období od 10. listopadu do 30. listopadu se přihlas na kurz Python nebo Data science a vyber si jeden z následujících balíčků: Kariéra v IT, Kariéra v IT Pro nebo Garance práce.

  2. Využij akci a získej kurz UX/UI Designer nebo Software Tester zdarma!

    Na všechny kurzy ve výše uvedeném období se vztahuje sleva 40 % ze standardní ceny. Prvním 50 studentům nabízíme při nákupu kurzů programování druhý vzdělávací kurz v technologiích Software Tester a UX/UI Designer v balíčku Znalostní zdarma. Započítává se pořadí přihlášení.

  3. Pokud máš pocit, že bys chtěl zkusit své síly i v jiné oblasti, využij bezplatný kurz.

    Jakmile se přihlásíš do druhého kurzu školení, obdržíš od nás informace o kurzech, které brzy začnou ve zvolené technologii. Na zahájení dalšího kurzu máš 90 dní od podání přihlášky.

Zaregistruj se ještě dnes!

Neváhej! Ne zítra, ale ještě dnes se přihlas se do kurzu a získej další dárek zdarma!

přihlásit se

Zjisti, které technologie se můžeš naučit

Python

Python je v současnosti jedním z nejoblíbenějších a nejpoužívanějších programovacích jazyků na světě. Python je tak oblíbený proto, že v něm lze vyvíjet prakticky jakoukoli technologii a v jakémkoli odvětví. Používá ho mnoho velkých společností, jako je Google, Facebook nebo Netflix.

Data Science

Datový vědec je jedním z nejvyhledávanějších IT odborníků v oboru, který v sobě jako “renesanční člověk” spojuje kompetence a schopnosti programátora a datového analytika. Měl by mít cit podnikatele a obchodního analytika a zároveň získat kompetence v matematice, statistice a programování.

Pouze nyní při koupi jednoho kurzu dostaneš druhý zdarma!

Klikni a zjisti podmínky akce Black Week v SDA!

podmínky

Při zakoupení kurzu programování dostaneš druhý kurz zdarma.

Software tester

Tester je osoba, která kontroluje software, vychytává chyby a analyzuje požadavky na konkrétní aplikaci nebo program. Rozlišují se dva typy testerů: manuální tester, který ručně kontroluje produkt a posuzuje, zda všechny funkce fungují správně a efektivně, a automatizovaný tester, který musí připravit skripty.

V této profesi jsou velké možnosti, a to jak z hlediska profesního rozvoje a kariérního postupu, tak i z hlediska vysokých platů a rozsáhlých znalostí.

UX/UI Designer

UX/UI Designer jsou vlastně dvě různé profese, které k sobě ale mají velmi blízko. První z nich se zabývá navrhováním webových stránek a digitálních produktů tak, aby byly intuitivní a příjemné pro uživatele (user experience). Návrhář uživatelského rozhraní (user interface) se naproti tomu zaměřuje na přípravu návrhů cílových rozhraní.

Tyto profese nevyžadují znalosti programování, ale stále se jedná o profese v oblasti IT. Pokud tě rozčilují webové stránky a aplikace, na kterých nemůžeš nic najít, je tento kurz určen právě pro tebe – budeš mít vliv na to, jak budou v budoucnu vypadat.

Tihle lidé už začali pracovat v IT!

“S kurzem Software Tester jsem byla velmi spokojená. Materiály byly přehledné a dostupné, lektoři byli velmi ochotní, probrali s námi daná témata a měli i dobré připomínky z praxe. Nejvíce oceňuji výbornou komunikaci a organizaci v rámci celého týmu SDA.”

Michaela Šimková

“Ještě v průběhu kurzu, před skončením, jsem byl schopný najít si práci jako programátor. Zaměstnanci SDA jsou vstřícní a milí a lektoři skvělí! Vřele doporučuji.”

Martin Korduliak

“SDA som objavila úplne náhodou, keď som uvažovala o profesijnej zmene. Z viacerých kurzov som si vybrala SW tester práve cez SDA nakoľko ponúkalo najviac hodín s lektormi a výučba prebiehala počas víkendu, čo bolo pre mňa dôležité. Kurz môžem len odporučiť.”

Lucia Valková

„Kurz byl pro mě teda jízda! 3 víkendy v měsíci, to jde volný čas stranou. Ale nelituji, naučil jsem se mnoho a moc mě to bavilo. Trenéři byli profíci, vždy poradili. Během kurzu jsem zjistil že opravdu žádná otázka není blbá. Přišly i krušné chvíle, vždy se ale dalo zpomalit abych se zas chytil. Díky za našlapaných 10 měsíců!“

Jan Tobišek

Vyplň formulář

Začni nový život. Vyplň níže uvedený formulář a zúčastni se akce Black Week 2 v 1. My se ti ozveme a zapíšeme tě.